Літклуб Маруся уміє відриватися

літклуб Маруся

9 січня відвідав корпоратив літературного клубу Маруся, де і отримав грамоту, як програміст літклубу 😀 Можливо це трохи і дивно звучить, але зараз ж усім ми, програмісти, потрібні. Насправді «Маруся» минулого року зробила дуже багато – видали книгу за 24 години, зробити ІІ літню літературну школу, літконкурс “Проза Міста”, а також видала Альманах Літшколи і це не все, але сьогодні не про інше.

Я давно уже не відвідував різноманітні заходи літклубу за браком часу та лінню, але саме ця зустріч нагадала мені, що література – це круто і треба долучатися до літпроцесу!

Почалося усе звісно із підготовки. Хто готував, хто фотографував, а хто дивувався і не тільки.

Придьма

Далі звісно були нагороди:

нагороди літклубу Маруся

Отримали їх усі, окрім засновників. Стретович спокійно попиває після розданих нагород:

Стретович

Активності

Бій подушками:

Бій подушками

Звичайно, були і літературні конкурси. Потрібно було написати акровірш зі словом Маруся. Я, як фореве алон був сам в команді, але це не завадило мені виграти, на жаль, він під час подальшого відпочинку був втрачений, але свої призи я отримав. І дійсно, хто б ще виграв такий конкурс у літклубі Маруся, як не програміст? 🙂 Читав із фейсдауну:

facedown vovanada

Слідкуйте за новинами на ліклубу на сайті, який давав вище та долучайтеся до сучасної літератури. Кому як не нам її творити та допомагати хоча б своєю увагою та критикою!

Зробіть людям приємно та подаруйте квіти. орхидея купить можна будь-де і подарувати будь-якій, адже усім дівчата люблять квіти.

Share