#ГалУжНет паті – збір найкращих тві-друзів

галужнет

Таке враження, що ми всі (ті зверху ▲) вчилися в одному дуже дружньому класі і ото зібралися, щоб згадати усі пригоди, які з нами ставалися ще в школі, навіть в молодших класах(перші івенти) та так відірватися, щоб і на наступних івентах нам було про що розповісти новеньким в класі. Усі поставлені задачі ми виконали на 5+, як на мене.

Пригоди почалися ще в Тернополі, коли я, @core_st та @vovkylaka сіли не в той поїзд, де п’яні провідники нічого не запідозрили і лише щастя та бажання попасти на довгоочікуване паті нас визволило з потяга, який ось вже-вже мав відправлятися. Уже в Львові підсіла львівська делегація та @tdyoma. Доїхали, на щастя, спокійно і уже в одній із забігайлівок Мукачево дочікувалися інших представників #ГалУжНет’у.

шарики

Після легкого перекусу ми попрямували на свято вина, де смакували різноманітними сортами вина із пластикових флящин. Крім розпитого на місці, також взялися і стратегічні запаси на саме паті. Фестиваль досить великий і вибрати дійсно було з чого.

Звичайно не обійшлося і без культурної програми, в рамках якої ми відвідали Замок Сент Міклош та Замок Шенборнiв. Насолодилися ними в повній мірі. Дивіться який @ulvic радий:

ulvic

А далі було ще веселіше. Усі уже хмільні заселилися у номера готелю Імперія в якомусь селі. Там же усе продовжилося з вечері та дискотекою в місцевому клубі, де місцеві хотіли наваляти #ГалУжНет’у (ну-ну). Потім в кого була баня, в кого була відверта цікава розмова (@Ola_bilo4ka @vlasvi @blogoreader привіт) про життя в приємній компанії. Хтось, тобто я, заснув і не пустив своїх сусідів спати в номер, хтось, тобто не я, спав накрившись шторою.

Золото Карпат

Також потрібно згадати, що відбулася презентація сайту ГалУжНет’у. Куди я вас і запрошую. Ще були номінації і призи, але я лиш пам’ятаю, що виграв в номінації «дічайший блогер», усі інші пишіть в коментах та вихваляйтеся 😉

На наступний день було дві розваги – мафія та блядогра (гра не пов’язана з блядями, а з випивкою). Варто сказати, що мафія завоювала любов твіттерян, адже її почали тепер активно грати і на івентах – людям дуже подобається.

У підсумок всі дякую за гарну компанію та хороші емоції, які завжди можна буде згадати на наступних івентах, коли ми вже постаріємо. Клас #ГалУжНет завжди разом!

Коли хочеш втекти від людей, то шукай ігрові новини на просторах нету. Пам’ятай! – якщо захопився, то #ГалУжНет тебе радо вилікує!

Share