Твіттер – то є любов

Дуже давно, аж на 3 чи 4 івенті твітерянами @blogoreader та @alnozima було сказано, що твіттер – то є любов! Останнім часом цей вислів став дуже популярним у вузьких колах Галужнету. Тому я вирішив попитати у людей твіттерян, а що для них є твіттер.

Читаємо!

null
@tdyoma

твіттер – мікроспільнота, де зібрались дуже круті люди з різними поглядами на життя і зацікавленнями
 

null
@strng

твіттер – сестра таланту. Двоюрідна.
 

null
@chorna_kiwka

Для мене, твіттер – це колоритні друзі зі всієї України, яких я дуже-дуже люблю : )
 

null
@mrpetruccio

Твітер то є вещь вася, яку ніхто не пойме цьої вещі вася, цю вєщь тяжко поняти…

а якщо більш серйозніше то твітер для мене є таким собі домом з двориком в котрому живуть фоловери і, діляться всім що з ними сталося. Інколи сваряться, б’ють вікна, обмальовують коридори. Але потім знов миряться і теплими літніми вечорами збираються всі в дворик, накривають на стіл і веселяться. Якщо ще трохи серйозніше, то один з хороших нових способів комунікації та каналів отримання новин. Та й з твердженням твітер то є любов також згідний.
 

null
@WhiteMyStyle

друзі
 

null
@vlasvi

Для мете Твітер – це коло людей, з якими мені цікаво і весело. Крім того, це ще джерело новин, адже саме тут нікуди не заходячи на новинні портали я можу знати, що сталося в світі, і ці новини є ще найоперативнішими.
А ще в Твітері є “хвильові тренди”, які створюються самими ж твітерянами, варто згадати лише #ДонецькіВчені чи візит Чака Норіса в Онтаріо. Твітеряни доволі креативні люди.
Твітер то є ще секта =)))
 

null
@ola_bilo4ka

Твітер це – любов. Полюбому)
 

null
@gontsa

Я якось, як мабудь багато з твітерян спочатку не розумів що воно той твіттер 🙂 зареєструвався і лише за півроку попросив доброго знайомого @21csm шоб він мені пояснив як то всім користуватись. Так і пішла моя твітер-ера довжиною вже більше 3х років. Поступово мій акаунт “обростав” цікавими людьми, бо мабудь перші хто реєструвався і активно використовував це були люди які самі цікавляться і собою є цікавими особистостями.
Для себе я визначив твіттер місцем куди люди пишуть інтернет-смски (так я і пояснюю новонавернутим твітерянам) і як на когось підписуєшься то на твоїй стрічці з’являються смски людини яку ти читаєшь…
Що цікавим є у твіттері, так те що у ного якийсь незвичний ефект. Зараз спробую пояснити. Я в інтернеті давно, використовував багато сервісів для спілкування від IRC та ICQ до всяких чатів, форумів чи соціальних мереж. Всі вони мають свій смак спілкування, властивий лише їм. Але в жодному з них під час спілкування я не відчувавав такої близкості з людиною яка пише як в твіттері. Тому мабудь зустрічі твітерян проходять весело і тепло, бо це переважно люди з якими ти вже давно товаришуєш, а питання побачити людину фізично це вже просто який й з єтапів спілкування, навіть не головний. Можливо тому що люди в твіттері пишуть те що в душі і таким чином торкаються одне одного самим вразливим що має людина – душею. Розуміючи це і відношення у кожного до твоїх думок – тепле, я не зустрічав виразливих прикладів люті чи ненавісті, бо дуже легко коригувати тих з ким тобі приємно – це по-перше, а по друге тут всі – вразливі, бо без своїх років, статусів, соціальних положень чи статків, ніхто не може використати свої мускули чи красу – тут всі голі. Тобто людина лишається самою собою.
За це я і люблю твіттер перед всіма іншими мережами.
А ще я тут познайомився з великою купою суперцікавих людей, я тут можу комусь допомогти зовсім безкорисно, і мені так само легко допомагають. Я зустрів цікавих мені людей навіть в рідному місті не кажу чи шо по всій Україні чи інших світах. І щоб сказати щось людині достатньо просто йому написати і купа твоїх товаришів то підхватять і людина, де б вона не знаходилась відчує доброту сердец навіть у тих 140 символах. Тому твіттер – це любов! 🙂
 

null
@wedmid

Твітер для мене, як повітря для людини.
Як ліс для звір’я, не виживу без нього я:)
 

null
@Vade_maaR

Твіттер – то є живий організм, який знає все!
 

null
@druh_opryshok
 

Я вважаю, що Сергій неспроста так сказав, оскільки незалежно від того, що ми черпаємо звідти – корисні лінки, поради, досвід, чи що даємо фолловерам – розуміння, емоції, за твіттером стоять живі люди без яких, власне, він ні на що не годиться. Тому, коли я пишу в своїх опівнічних твітах надобраніч, чи love you, кожен знає – це йому. Сила твіттера в унікальності його користувачів, затримуються тільки ті, хто здатен вести і підтримувати діалог, хто вміє ділитися. Наразі важко зрозуміти чому вони зібралися саме на цьому ресурсі. Та це моя “віртуальна родина”.
 

null
@rostikua

Твітер – це чудове місце для пошуку твоїх однодумців, яких іноді важко знати в реальному житті. Також це чудовий метод вивчати психологію людей
 

null
@anhelinka

Для мене це щоденник, душевна компанія, затишне місце, постійна комунікаіція і дійсно любов)
 

null
@Taras

Твіттер – це зручно 🙂 Треба зберегти собі лінк – оп і зроблено добру справу. та і всі бачать. Треба похвалитися здобутками – лінк, і всі тебе обсирають.:) Треба терміново, щось комусь передати – бах і пів світу офігіває 🙂 І так далі, і до безмежності можу писати порівняння:)
 

null
@golubovsky

Дуже гарно про задачі твіттера написали його автори на головній сторінці сервісу. Твіттер дозволяє бути ближчим до цікавих тобі людей, читати першим (дійсно першим!) те, що зараз актуально, а також дає можливість поширювати свої думки та ідеї. А взагалі, сам твіттер це тільки сервіс, головне, що там є – це люди.
 

А що твіттер для вас?

Share