Туристична сумка в трамваї? Оплати другий квиток!

Я не перший рік їжджу в трамваях(дивно звучить :)), але із таким стикаюся вперше. Мене хотіли оштрафувати за те, що я без квитка перевозив свою туристичну сумку, яка перевищує допустимі норми. Правда я ще ніколи не бачив людей, які оплачувати хоч колись свій багаж, тому для мене це було явно в новинку.

До речі, останнім часом контролери дуже активізувалися, але я зовсім не очікував, що можуть бути такі претензії до мене за туристичну сумку із якою я завжди їжджу додому\з дому в цьому ж трамваї. Виходить я постійно був на половину зайцем 😀

Так от за законом користувач повинен сплачувати за перевезення кожного місця багажу розміром більше 60х40х20 см. та вагою понад 30 кг., а також довгомірних предметів довжиною більше 150 см. та діаметром понад 10 см., крім лиж. Якщо чесно, то мені пропонували навіть поміряти рулеткою, але чи носять вони із собою ваги? 🙂 І ще я так і не зрозумів чи вага і габарити мають одночасно перевищувати норму чи ні?

Ще пам’ятаю у твіттері після статті про квиточки розгорілася дискусія про те, які права має контролер і що він буде робити, якщо хтось не захоче платити і т.д. Звісно, до якоїсь спільної думки не дійшли, але у моєму випадку нічого не зміг зробити:)

Будьте обережні!

Share
 • Якщо ти правильно переписав, то потрібно щоб одночасно перевищувало габарити та вагу оскільки там присутнє “та”. У моєму розумінні це “AND” =))

  • ну я переписав з якогось сайту нашої дорогої влади)

   у мене не було часу сперечатися, бо до поїзда було 20 хв.

   а на наступний раз можна буде і спробувати посперечатися. було б ще й добре то все зняти на камеру.

 • До речі, я не раз бачив, щоб люди платили за багаж. Може то я так попадав, але бачив точно. Але на захист можу сказати, що пропонувати оплатити перевезення багажу повинні на проході через турнікет, а не перед виходом.

 • В мене було таке саме здивування місяць тому, і мене
  так само оштрафували. сперечатися часу не було =( але коли виходив прочитав
  правила у самому трамваї. Там було написано 

  100 х 40 х 30 мм і вагою понад 30кг (розмір добре запам’ятав,
  а з вагою не зовсім впевнений). А мій туристичний ранець може 40 х 30, але
  точно менше 100мм. Наступного разу буду скаржитись!!!)

 • Анонім

  ну в нас багато що не виконується, що мало б виконуватись. і в першу чергу лише тому, що за це не карають відповідно штафами. а мали б. і за паління в публічних місцях, і за перехід на червоне, і автомобілістів не за аби що, а за діло. за те, що дітям продають
  алкоголь та цигарки.
  п.с. в Тернополі з’явились трамваї?)))

 • Guest