Туристична сумка в трамваї? Оплати другий квиток!

Я не перший рік їжджу в трамваях(дивно звучить :)), але із таким стикаюся вперше. Мене хотіли оштрафувати за те, що я без квитка перевозив свою туристичну сумку, яка перевищує допустимі норми. Правда я ще ніколи не бачив людей, які оплачувати хоч колись свій багаж, тому для мене це було явно в новинку.

До речі, останнім часом контролери дуже активізувалися, але я зовсім не очікував, що можуть бути такі претензії до мене за туристичну сумку із якою я завжди їжджу додому\з дому в цьому ж трамваї. Виходить я постійно був на половину зайцем 😀

Так от за законом користувач повинен сплачувати за перевезення кожного місця багажу розміром більше 60х40х20 см. та вагою понад 30 кг., а також довгомірних предметів довжиною більше 150 см. та діаметром понад 10 см., крім лиж. Якщо чесно, то мені пропонували навіть поміряти рулеткою, але чи носять вони із собою ваги? 🙂 І ще я так і не зрозумів чи вага і габарити мають одночасно перевищувати норму чи ні?

Ще пам’ятаю у твіттері після статті про квиточки розгорілася дискусія про те, які права має контролер і що він буде робити, якщо хтось не захоче платити і т.д. Звісно, до якоїсь спільної думки не дійшли, але у моєму випадку нічого не зміг зробити:)

Будьте обережні!

Share