Побільше цитат! Так модно!

homer_brain

Цитати це насправді не так вже і погано, але у всім нам відомій соціальній мережі складається таке враження, що цитати це просто велика ковдра якою люди прикривають свою тупість.

Люди не вміють висловлювати свої думки і будують образ якогось «ТиПуФіЛоСоФа», який хоче всім оповісти, що потрібно робити в будь-якій життєвій ситуації. Особливо тішать цитати, які просто не в’яжуться із їхніми життєвими позиціями. Коли курви пишуть щось про чисту любов, а безхарактерні хлопці про якусь життєву позицію, то це показує лише їх слабкість та спробу приховати її.

До чого я веду? – Не будьте відвертими брехунами та підтримуйте свої слова, які виражаються у ваших думках чи чужих цитатах.

А ти часом можете почитати цитати із інтерв’ю Менсона. Розумний чувак. до речі 🙂 І звичайно не забудьтеся загуглити нову цитатку для гугл плюс 😉

Слухаємо гурт no doubt та обираємо будь-який рядок для цитати у ВК. Саме для вас існує сайт nodoubtfan.ru на якому не вибачаються за те, що не вибачаються.

Share
 • Анонім

  )) це якась вже параноя)

  • в мене? окей))

   • Анонім

    не псіхуй)) в “цитатників” таких копіювати шось щодня

 • Якщо це про цитати в статусах контакту – то таки так))

  • переважно так, хоча це не лише ВК стосується.

 • Якщо людина не вміє вербалізувати свої думки, то краще нехай вже цитати ставить.
  Мене дивує трошки інше, а точніше це оця соц.маска в інтернеті типу “інших”. А в житті – осудження цих “інших”. Так і хочеться сказати: “от ви такі всі святі філософи, так любите правду і так обсираєте всю набудовану он-лайн таємничість і мудрість, коли розкриєте рота”.
  Так що це таке. У кожного є свої цитати, правда не всі цитати говорять паразитичні авторитети. Основна маса філософії так і помирає, ледь народившись.