#гетьялинкоцид – твіттер проти вирубки ялинок!

1288

24 грудня 2011 року пройшла ґрандіозна акція на захист живих ялинок. На дійстві були помічені наступні особи – @Kvitka_ @zakohana_v_nebo @10nyk @Esteto4ka @fed4ev та ще якийсь бородатий хлопець. Насправді усе це не несло якоїсь великої просвітницької мети, але з десяток людей почули чому ми наряджаємо ялинку морквою, помідорами, мандаринами та виноградом.

Так чому ж?

Кожен рік через стереотипи та примхи людей вирубується неймовірна кількість ялинок, бо вони бачте не можуть святкувати новий рік без свіжозрубаних ялинок. Ми вважаємо, що це жорстоке вбивство зелених братів наших.

Спочатку ми розробили разом на морозі новаторські дизайнерські прикраси. Матеріали із яких ми їх і виробляли:

1488

Сама акція

Ми перемістилися до ялинки, яка найбільше нам сподобалося і від якої найлегше було б втікати від міліції у разі обвали. Та із щасливими обличчями виконували свою місію.

1230

Під час акції до нас почали приєднуватися люди. Ось і ця маленька дівчинка вирішила, що жива ялинка краща, коли вона жива.

1289

Групове фото на пам’ять. Подарунок під ялинкою, на жаль, не запакований.

1288

До зустрічі і на нових акціях захисту та відновлення природи. Будьте веселими та чесними!

Share
 • Чудова вишла акція))

 • Дякую тобі, о  “якийсь бородатий хлопець”

 • та ви круті))

 • Все життя ставив і буду ставити вирублені ялинки. Нічого з екологією не станеться. За сто років не сталось, зараз – тим більше. Краще б, чесно, проти лайнозаводів боролися.

  • Valentyn10nyk

   Радо приєднаємось до вашої ініціативи! Дякуємо, що обкидали лайном нашу 🙂

   10ник

  • наївний. ні, нічого не станеться.

 • naturalist

  епік антропоцентризм. людина настільки себе тішить тим що вона центр світу, що навіть приписує собі роль у знищенні природи (ніби вона це може, ніби вона розуміє що то є природа). то є лише прихований страх перед тим що знищивши ліс, помре сама людина. але через сотні тисяч років природа знов оновиться. а от чи появиться людина ще раз людина це ще питання.  вимре один вид, появиться інший.  в школі вчать, що рослини і тварини є такими, аби приваблювати чи відлякувати когось-щось. пожежі, птахи і терміти знищили більше дерв аніж людство за свою історію. любов до природи не враховує потреби самої природи як і всяка інша людська (сліпа) любов. в потрібний час коли людина аж так сильно набридне природі, природа себе оборонить і буде менш гуманна. якщо проводити акції то проти природи, що буде не менш смішно та по-людському наївно як акція за природу. останній від того ні холодно ні жарко.  як і від глобального потепління. 

  • дякую за майже дослівний переказ одного із виступів Джорджа Карліна. Невже по тону посту не було ясно, що зібралися просто люди гарно провести час, погнати і набратися позитивних емоцій.

   з якоюсь метою і спільною думкою, яку хтось та й почув.

   • naturalist

    насправді не знаю, хто такий Джордж Карлін. але знаю хто такий Ернст Меєр та Стефан Гульд… мені ясно що всяка нині акція робиться аби лиш “погнати”, тому хотів аби мій тон нагадав, що є більш важливі речі як нестача фінансування лікування онкохворих чи сніду. енергію і час можна було б конвертувати на щось дійсно варте.
    з повагою, naturalist

    • Valentyn10nyk

     З радістю приєднаємося підтримаємо вашу ініціативу! Дякуємо, що закидали лайном нашу 🙂

 • asi

  хтось так кричав, щоб люди не носили чорних курток, а сам…
  щодо ялинок, згідна з theasus

  • хтось кричав. хтось носив поки не прийшла зима. у мене на разі іншої куртки нема і гроші які мали піти на неї – пішли на іншу хорошу справу.

   насправді дуже бісить мене моя куртка((

 • Класно, головне, щоб не дійшло до встановлення конусів)))

 • краще б ці овощі голодним дітям Африки відіслали, а не гнити на деревце причепили