Що я чекаю від TEDxLviv?

tedxlviv

Через п’ять днів я буду уже виїжджати у Львів на TEDxLviv. Відносно недавно сформувалася повністю програма і хочеться проаналізувати та подумати, що можна очікувати від цього всього. Одразу говорю, що передивився усі відео-запрошення доповідачів на TEDxLviv, які знайшов, тому моя увага, мабуть, більше буде сконцентрована саме на них.

Секція Думай

Шон Вільямс буде розказувати про волонтерство на Західній Україні, так як він уже 3 роки живе тут, то буде дуже цікаво послухати відповідь на питання «як тобі живеться в Україні, чоловіче?» 🙂

Олександра Сорокопуд – пишуть на сайті TEDxLviv, що вона поетеса, але я не зміг знайти ні одного її вірша, що уже мені не подобається, а сама тема перетин чоловічого і жіночого світу наштовхує мене на думку, що буде якась феміністична маячня та «про успішні молодіжні проекти». Угу.

Антон Білецький – ось тут таке враження, що все буде чьотко, інформативно та корисно про комунікації та як ними користуватися.

Ярослав Грицак – доктор історичних наук, бачив його доповідь з TEDxKyiv, тому прогнозую, що буде досить таки цікаво! Можете переглянути доповідь із київського теду про українські та не тільки цінності, надіюся, що в Львові він не буде повторюватися.

Секція Дій

Володимир Турський – це саме нудне відео-запрошення і тема «від сліпого до крутого» теж не вселяє будь-яких надій на щось цікаве.

Наталія Карпова – ось тут уже досить цікаво. Наталія любить дед-лайни, що не скажеш про більшість інших людей. Послухаємо, як їй вдається видавати ґеніальні ідеї та вчасно завершувати проект 🙂

Секція Твори

Тут уже щось судити важко, потрібно оцінювати наживо, але спробуємо:

Наталія Пархоменко – у мене завжди є потяг до театрів ім. Курбаса, хоча саме в львівському я не був. Нам будуть співати – якраз вчасно після кава-перерви 🙂

Іван Нишпор та Гурт “Тарасова ніч” – надіюся нам заспіває і цей гурт і уся секція плавно перетвориться в міні-концерт 🙂 Музика досить таки приємна.

Максим Ценцура і Андрій Євтушенко – показуватимуть свій перфоменс, але саме відео-звернення мене «напрягло». Навіщо таке робити: ооо, ми заговорили російською, а ні! ааааа!!! це ж ми їдемо у Львів! треба українською. Ну що за цирк?

Завершуватиме TEDxLviv гурт В.О.Д.А., який «вистрелив» на шоу Україна має талант. Досить оригінальні та круті. Цікаво чи покажуть вони щось нове.

Дуже надіюся, що весь мій скепсис буде зруйнований після першого TEDxLviv і я напишу хвалебний звіт, а зараз я трішки розчарований і не маю великих надій щодо самого дійства.

Зустрінемося в Львові!

Щоб зробити найкращий перфоменс тобі потрібно купить кран для побудови просто неймовірних декорацій. Збудуй свій незвичний дім та розкажи про нього на наступному TEDxLviv.

Share