Осінній кубок ГалУжНету із петанку у Львові

кубок галужнету

На наступний день після TEDxLviv відбувся другий турнір по петанку на кубок ГалУжНету. Перший був в Ужгороді після #uzhtwevent на якому багато блогерів і взнали про сам петанк.

На відмінно від першого чемпіонату, де ми грали триплетами, на цей раз були дуплети і команд, на жаль, зібралося дуже мало – 3. Але тут є і свій плюс – усі місця призові 🙂

І так самі команди:

Карпати – @wedmid та @muravsky
Французи – я та @golubovsky
White&Black – @mrpetruccio та @BlondboyUA

петанк заміри

Як оповів нам @wedmid, то французи (ті, що справжні) постійно виграють із розгромним рахунком і тому програти їм 13:3 – це дуже велике щастя. На жаль для інших команд, я з @golubovsky не дали їм такої можливості і виграли із рахунком 13-2 у двох інших команд, тому й взяли собі саме таку назву 🙂 Гра за друге місце уже була більш напруженою і Карпати виграли у White&Black 13:6.

Переможці отримали від спонсорів (@golubovsky, @wedmid, @mrpetruccio) цінні призи – пляшку хорошого вина, шапку-пінгвіна, 10 бокалів та багато сиру 🙂 Ось можете подивитися на наші щасливі лиця:

щасливі переможці

2 місце – штопор, а 3 ж місце диск відомого виконавця Алексей Савченко – «Не изменяй себе»

Чемпіонат проводився у Стрийському парку біля фонтану Івасик-Телесик. Місце хороше, можете взяти собі на замітку. Але при такій погоді потрібно грати в рукавицях, а то руки дуже швидко замерзають і не можуть уже так вміло керувати кулями.

поле для петанку

Якщо у тебе кинули кулею для петанку або ж твої руки перемерзали, то звертайся в центр Аура і тобі допоможе косметология високого рівня. Відвідай косметологічний центр і відчуй себе новенькою блискучою кулею.

Share