iMne.com.ua. Відгук: хороші товари та погане обслуговування

круті блокноти

Через часті поїздки інколи багато про що забуваєшся, так і вийшло на цей раз. Потрібно було купити подарунок терміново і так як я уже купував дещо у iMne.com.ua, то одразу замовив в них блокнот(ви бачите його зверху) десь о 2 ночі і очікував, що зранку будуть уже надзвонювати.

Не тут то було… В 12 годині я уже подзвонив сам. Сказав номер замовлення, але мене попросили просто сказати що я хочу, бо нема доступу до листів чи чого там. На жаль, блокнот могли надати лише на наступний день, так як то ручна робота і т.д.

Домовилися, що блокнот буде готовий на наступний день і після обіду мені його підвезуть. Щоб запевнитися, що все добре, я на наступний день знову дзвоню в 11 годині і мені починають розповідати, що якась дівчинка не відповідає на дзвінки і тому нема доступу на складі. Питаються чи можна, щоб блокнот підвезли десь в сьомій вечора. Ну там нема проблем – якраз добре. Через деякий час мені знову дзвонять і кажуть, що кур’єри зайняті і блокнот можуть доставити аж через два ні – ну нічого собі зайняті(!!!).

Так як подарунок мені був потрібен і то вже, то я погоджуся їхати на метро аж на лівий берег, де чекаю ще 15 хв чоловіка . Отримую блокнот і розплачуюся. Ще чую декілька матів від нього в сторону якогось бомжа і йду.

Сама якість товару дуже навіть ок, але не очікуйте хорошого сервісу.

В червні цього року я уже писав негативний пост про магазин neckermann.ua. Тепер ж на їхньому сайті ми бачимо оголошення про закриття. За цей час із пошукових систем на мій сайт зайшло приблизно 90 потенційних клієнтів, які, можливо, прочитавши мій пост і не купили нічого у них, хоча не буду пов’язувати пост та закриття, але все ж…

Одним із хороших подарунків може бути сумісне приготування суші. Для цього вам потрібно купити продукти для суші Львів лише найкращої якості. Здивуйте ваших друзів!

Share