Другий #Vovanada30 – завершено! Вироблення звички входить у звичку

легко

Я вже вдруге пройшов шлях під назвою #Vovanada30 – інший формат. Цього разу усе було не на стільки круто і весело, тому я не можу зараз стверджувати, що виконав повністю пункт перший – «Раз в день я маю приділяти фізичним вправам хоча б 30 хв», тобто я його не виконав повністю так точно, бо це часто було явно не 30 хв, а в половині випадків 15 хв 🙁

Просто, якщо згадати ще перший мій #Vovanada30, то це було написання постів, а зараз ж я не можу і сам себе проконтролювати, бо коли тиждень проходив дуже насичено, то я не був впевнений чи в якийсь певний день я займався чи ні, тому записуйте кожен день пройдений етап!

Чи раджу я вам пройти такі ж 30 днів?

Так! Ви не станете качками, ви не станете в 100 раз сильнішими, але якщо у вас робота пов’язана із сидінням за компом, то такі 30 днів вам просто необхідні, що виробити звичку хоча б інколи різко вставати із-за компа та починати віджиматися, качати прес чи тягати гантельку! Уже через декілька днів ви почуватимете себе краще і бажання продовжувати далі лише збільшуватиметься.

Щодо інших двох пунктів, то не курити та пити лише вино чи віскі було дуже легко. Мабуть я собі ще раз доказав, що від курива ще залежності не маю, але курити трубку я, мабуть, не перестану і вже сьогодні насолоджуватимуся димом, хоча не факт 🙂 Щодо вина та віскі, то за цілий місяць я випив більше 300 грам вина лише раз – на афтепаті пілся #TEDxLviv, у всі інші ж дні я просто трішки випивав, щоб насолодитися вином. За цей місяць спробував велику кількість вин, жаль, що це відбувалося часто в закладах і я не знаю яке саме вино точно пив, але треба буде пройтися по молдовських, бо одну ну дуже сподобалося. А головна мета перестати пити пиво вечором за компом – виконана!

Прийшов час думати над наступним #Voavana30, який буде оголошеним уже через декілька днів.

Вигадуйте свої 30 днів та вперед! Це круто, весело та корисно!

Share