BUBA 2011. Підсумки.

На Microsoft Blogfest ми всі взнали хто став найкращим блогером за версією BUBA в 2011 році. Спочатку проводилося онлайн-голосування і я дуже радий, що ніхто із тих, хто набрав найбільшу кількість голосів у ньому не переміг. Тут хіба виключенням в категорії Twitter.

Тепер пройдемося по кожній категорії окремо та розглянемо хто ж у нас в «топі».

Найкращий тематичний блог – Inspired

Inspired – це дуже велике джерело натхнення, яке постійно залишає лише позитивні емоції та часто здивовані питання «ЯК???». Підписуємося та надіємося, що колись і наші творіння зможуть похизуватися статтею на Inspired 🙂

Цікаво, що переможець набрав найменше користувацьких голосів серед проектів між якими судді обирали переможців. Тут я проголосував лише за Inspired, але уже після закінчення конкурсу я виділив для себе ще декілька хороших проектів.

Рукотвори – дуже приємний з вигляду та якісний в середині проект. На нього можна заходити, щоб помилувати око різними автентичними витворами мистецтва.

Читомо – той, хто цікавить літературою обов’язково хоч раз заходив на Читомо. А якщо ж ні, то маєте прекрасну нагоду поринути в світ книжок та культури.

Найкращий ІТ-блог – Artjoker

Багато сайтів це просто тупі сео-проекти(і чому мене це не дивує? 🙂 або ще щось незрозуміле моєму оку та розуму. А також декілька блогів компаній, де вони розповідають про себе, а кому це цікаво?

Artjoker – якісний та цікавий контент. Дійсно найкращий серед тих, хто пройшли у фінальний етап. Як на мене, то сильних конкурентів у них і не було. Вітаю з перемогою!

Найкращий особистий блог – Історія життя Анни Бойко

І знову ми спостерігаємо, як блог з малою кількістю голосів виграє. Це можна пояснити простими накрутками при голосуванні, бо набрати велику кількість голосів не так вже і складно, на крайній випадок можна замовити у когось таку послугу 🙂

Історія життя Анни Бойко – усі в твіттері просто захоплюються цим блогом, який веде онука Анни Бойко – @Ola_bilo4ka. Дуже цікаво! Раджу вам поринути у цікаву історію, але обережно, бо якщо почнеш, то не зупинишся.

Також дуже сподобався фото-блог Светлый блог. Цікаві репортажі із хорошими фотознимками.

Ну і як не згадати блог Романа Голубовського – скандального блогера. Підписуємося та чекаємо ще чогось із розряду «Чак Норіс в Онтаріо вчить українську мову» 🙂

Найкращий мікроблог – Каші Сальцової

Твіттер, то є любов, тому я радий за усіх кого я фоловлю 🙂 Правда мікроблог відомої людини(@kashasaltsova) і директора школи(@AleNKovch) важко порівнювати та оцінювати. Я мабуть віддав би голос за останнього, хоча читаю обох із задоволенням.

Відкриття року – KMA Insider

Переможець не є для мене відкриттям, бо це досить локальний ресурс, який мені майже не цікавий.

А ось відкриттям року для мене, яке я не читаю – Сито. Жаль, що вони так і не прикрутили RSS про що я їх просив досить давно. А так то не надто ориґінальний, але хороший мистецький проект.

Також на перший погляд для дизайнерів буде цікавий блог Продизайн, а далі – почитаємо-побачимо.

Найкращий блог в соцмережі – Фейсбук-блог Романа Шрайка

Не хочу обдумувати їх учасників, але в топ-10 є навіть блог на платформі мейл.ру…

Підсумки

Відкрив для себе декілька якісних проектів, тому вважаю Buba 2011 вдалася, а судді не підвели і вибрали дійсно достойних переможців 🙂

фото від – @tdyoma

Share