Про Форсаж та черговий «драм»

клуб форсаж

Уже писав про одну із тематичних вечірок у Форсажі – Драм по четвергам. Позавчора знову пішов відриватися під dubstep, drum and base та дічайший drumstep від Тапольського. Під останнє дуже важко відриватися, але сама музика дуже навіть ОК.

Хоча сьогодні не так про вечірку, як відвідувачів самого клубу та навколо Форсажівські «рухи». Усі мої знайомі, коли вперше попадають у Форсаж одразу кажуть – «тут завжди стільки багато школярів» або «я ніби в дитячий садок потрапив» чи ще щось в цьому роді. Істина не далека, адже навколо клубу знаходиться 11 гуртожитків НАУ і відповідно студенти постійно ходять потусити, особливо перший курс, який дуже «голодний» на такі дійства після того, як вирвався з-під пильного ока батьків.

З часом студентів дістають постійні походи в Форсаж і вони все менше і менше відвідують його і більше ходять в інші нічні клуби, тому то й першого курсу, тобто майже школярів дуже багато у відсотковому співвідношенні. Особливо це помітно по середам, коли для студентів НАУ вхід взагалі безкоштовний та ще й без проблем в 3 ночі пускають в гуртожиток. Тому не раджу вам обирати середу, як день походу на Форс, щоб взагалі не розчаруватися.

форсаж публіка

Але вік відвідувачів це найменша проблема, якщо й взагалі проблема. Живучи в гуртожитку, який знаходиться за 15 метрів(я не перебільшую) від входу у Форсаж я наслухався дуже багато через вікна, які виходять на інший бік від клубу. Постійні бійки, дикі крики дівчат, звуки биття пляшок та інші неприємні речі відбуваюся там завжди. Якщо натрапити на неприємності всередині дуже важко, то за межами в районі 500-1000 метрів це елементарно. Тільки пройшовши до найближчого магазину я побачив одну швидку та декілька калюж крові і, повірте, це непоодинокі випадки.

На рахунок тих, хто всередині, то бидла мало, але час від часу «залітають» в костюмчиках та поводять себе не дуже адекватно. Іноземців я взагалі не пам’ятаю, хоча, можливо, я просто відвідував клуб не в ті дні.

А взагалі клубу просто дикий респект за Драм по четвергам, а все інше мені важко оцінювати.

Введіть фейсконтроль та дрескод в своєму готелі та буде вам щастя – чисті кімнати та привітні відвідувачі просто повалять до вас, читайте це та більше в статті Как открыть гостиницу в Києві та в інших містах України!

Share