Припиніть носити чорний одяг!

яскаве життя

З приходом осені усе і так стає сірим, ми усі вдягаємо куртки та тепле взуття, яке у більшості в одній кольоровій гаммі. Мало того, що на дворі осінь, так ще й у людей нема інших кольорів в гардеробі, окрім чорного, коричневого і деколи білого, але дуже рідко, бо він ж легко брудниться, то навіщо купувати білі речі?

Таке враження, що ми живемо в якомусь чорно-білому світі, де люди бояться бути плямою на фоні інших. Де поділися такі круті червоні, жовті, зелені чи яскраво-сині кольори із вулиці після настання осені?

Але проблема у тому, що знайти хорошу куртку чи взуття «веселого» кольору дуже важко, у чому я й переконався, коли відвідав біля 10 магазинів, де було важко знайти щось не чорне і ще важче щось дійсно гарне. Не всі ж люди скуповуються в неті чи шукають щось файне по секонд-хендах, де я. на жаль, підходящої по розміру куртки не знайшов :(.

Будьте яскраві та не шкодуйте часу на те, щоб підібрати щось дійсно гарне та не стандартно-униле. Люди повинні бути гарними і добрими 🙂

Привчайте дитину до хорошого смаку змалечку, купуючи дічайші речі в интернет магазин детских товаров і несіть позитив у вашу сім’ю. Радійте яскравому життю разом з дітьми!

Share