Work and Travel – думки зі сторони

work and travel

Не їхав і не збираюся їхати в США заробляти та подорожувати, хоча колись можливо на подорожувати зберуся, але не через програму Work and Travel, бо не бачу змісту. Але тільки не встигли мої друзі прилетіти, як уже по гуртожитку ходять «рекрути», які пропонують відпочити та заробити – саме в такому порядку вони говорять, хоча заробити все рівно для більшості є пріоритетною задачею.

Задоволених і незадоволених після поїздки десь 50 на 50.

Задоволені

Вони заробили гроші, їм попалася нормальна компанія таких ж тревелців із різних країн, що допомагало більш-менш розвіюватися після важкої роботи та трішки затушувати на вихідних. Часто після хороших вражень про Америку людей дуже тягне назад і вони просто марять тим, щоб поїхати на наступний рік, а в перспективі і зовсім виїхати. Їм просто повезло.

Незадоволені

Таких часто просто напрягали самі американці та їх світогляд. Те, як вони відпочивають, те, як вони відносять до самого життя. Багатенько чув поганого про американів, хоча я не завжди вважав це таким:) Вони ні за яких умов більше не хочуть їхати туди і постійно писали смски із журбинками по ночам(відносно нашого часу).

Якщо чесно, то я завжди радів за незадоволених, хоча відчуваю, що якби поїхав, то був би задоволеним. Якось так.

Тому чи їхати чи ні обирати лише вам, але ви повинні бути готові до всього, особливо до різноманітних проблем, які виникатимуть і в більшості випадків вам не буде кому допомогти, бо друзі та рідні будуть дуже далеко. Але добрі люди є всюди 😉

А які ваші думки про Work and Travel?

З’їздив в Америку, але забувся купити комусь подарки? Не біда, заходь та знаходь в нас чашки з Мерлін Монро, усі подумають, що ти їх привіз!

Share