Work and Travel – думки зі сторони

work and travel

Не їхав і не збираюся їхати в США заробляти та подорожувати, хоча колись можливо на подорожувати зберуся, але не через програму Work and Travel, бо не бачу змісту. Але тільки не встигли мої друзі прилетіти, як уже по гуртожитку ходять «рекрути», які пропонують відпочити та заробити – саме в такому порядку вони говорять, хоча заробити все рівно для більшості є пріоритетною задачею.

Задоволених і незадоволених після поїздки десь 50 на 50.

Задоволені

Вони заробили гроші, їм попалася нормальна компанія таких ж тревелців із різних країн, що допомагало більш-менш розвіюватися після важкої роботи та трішки затушувати на вихідних. Часто після хороших вражень про Америку людей дуже тягне назад і вони просто марять тим, щоб поїхати на наступний рік, а в перспективі і зовсім виїхати. Їм просто повезло.

Незадоволені

Таких часто просто напрягали самі американці та їх світогляд. Те, як вони відпочивають, те, як вони відносять до самого життя. Багатенько чув поганого про американів, хоча я не завжди вважав це таким:) Вони ні за яких умов більше не хочуть їхати туди і постійно писали смски із журбинками по ночам(відносно нашого часу).

Якщо чесно, то я завжди радів за незадоволених, хоча відчуваю, що якби поїхав, то був би задоволеним. Якось так.

Тому чи їхати чи ні обирати лише вам, але ви повинні бути готові до всього, особливо до різноманітних проблем, які виникатимуть і в більшості випадків вам не буде кому допомогти, бо друзі та рідні будуть дуже далеко. Але добрі люди є всюди 😉

А які ваші думки про Work and Travel?

З’їздив в Америку, але забувся купити комусь подарки? Не біда, заходь та знаходь в нас чашки з Мерлін Монро, усі подумають, що ти їх привіз!

Share
  • Знаєш мене цього року дико розмішив один випадок. Десь чи то на сайті універу, чи то в наших внутрішніх паперах пролітав лист-звернення ректора до викладачів, аби вони максимально сприяли тому, аби студенти, які виїжджають за Work and Travel могли здати сесію. Чесно? Для мене то смішно, що універ офіційно підтримує виїжджання студентів на чорні заробітки в закордоння. Та це класна можливість побачити світ, та це не дорого обійдеться. Але тут мені здається черговий раз чітко видно наскільки низько цінять себе українці. Універ би мав краще ці сили/людські ресурси максимально спрямувати на пошук та допомогу участі в різних освітньо-обмінних програмах, а не Work and Travel. Імхо звісно 😉 

    • Дивно, коли я їздив (2008), то університет тільки палки в колеса ставив. Дві можливі причини: або ректору підплатили фірми, які оформляють документи, або він бачить реальну користь від практики спілкування студентів з native speakers.

  • Незадоволені – це ті, кому менталітет не подобається американський! Нічого не поробиш – але живуть там добре – і думаю від будь-якої міжнародної програми будуть тільки плюси.
    Найкращі програми – це програм звязані з науковою діяльністю (або навчальні програми). 
    Вимоги там огого – але якшо проходиш – то стипендія пристойна і всі умови.