#Vovanada30 – завершено! Як це було? Скандали та інтриги!

Думаю постійні читачі мого блоку(якщо такі є:)) знають про мої 30 днів іншого життя. На жаль, не усі чотири пункти були виконанні, десь після восьмого дня на три із них я повністю забив і почав лише писати в блог, хоча це був не найлегший пункт, але найважливіший для мене.

Але люди радили вірші і я обіцяв подарувати збірку тому, хто мені запропоную найкращого на мою думку автора. Міні-конкурс виграла @Bublyk, яка відкрила для мене Волта Вітмена. Дуже раджу усім почитати!

А тепер щодо моїх 30 днів.

Робіть лише одну задачу! Адже і на неї може іти біля години вдень, а так як я вибрав аж чотири, то просто фізичного не встигав. А тепер про самі відчуття та складності.

Vovanada пише

Після п’ятого дня я просто не міг заснути, якщо не написав пост в блог. Я просто цим так захопився, що пропустив той самий 30-ий день, в який і мав написати те, що зараз ви читаєте. Перші труднощі почалися після поїздки на фестиваль Республіка, бо потрібно було писати два пости без ноута – перший я написав по дорозі в Кам’янець-Подільський із допомогою свого тсмартфона, якщо чесно, то не найлегший спосіб щось запостити в блог; а другий із нетбука @tdyoma, який мене і потім виручав не раз.

На усіх інших подіях проблем не було, бо там майже завжди був @tdyoma, а також я писав із ноута @mrpetruccio та другого айпеда @wedmid. За що їм дуже дякую!

Відвідуваність зросла на 303% завдяки кількості та оперативності написання звітів, але перше місце зайняла стаття про Атріум. Можливо критика чи то обсирання сайтів саме те чим мені треба зайнятися? 🙂 Наступні місця посіла стаття-анонс Vovanada30, звіти із icamplviv та iftwevent, а також пост про зруйнування сектантської забудови.

Що мені дали 30 днів?

Я навчився не відкладати на завтра, а писати уже! Я навчився писати у будь-якому стані та у будь-який час, доказом є пост про Драм по четвергам в 4 ночі :).

Тому раджу вам проводити свої 30 днів та насолоджуватися результатом! Тепер я дійсно відчуваю себе блогером 🙂

Купуйте хороші якісні аксессуары для ipad 2 щоб ваш девайс мав гарний вигляд і вам не було соромно дати його потримати друзям. Не скупіться, бо репутація – це все!

Share