#Vovanada30 v2.0 – інший формат

Після закінчення першого #Vovanada30 я точно знав, що скоро я наважуся знову на 30 днів нового життя. Недавно я зрозумів, що можна змінити формат і не лише щось робити нове, а й перестати робити якісь дурниці.
Vovanada

За 30 днів до.

Минулого разу я записав аж 4 пункти – 3 з них провалилися через недостачу часу, але для того, щоб щось не робити часу не потрібно, а лише велике бажання! Тому поїхали! Формуємо концепцію наступних 30 днів.

1.Я не буду курити ні люльку, ні цигарки.
2.Із алкоголю дозволяю собі вживати лише вино та віскі. Більше ніякої фігні, лише те, що дійсно смачно і приносить смакове задоволення.

Не робити це дуже легко і просто, тому двома пунктами обійтися буде надто просто 🙂

А тепер що ж я робитиму?

3.Раз в день я маю приділяти фізичним вправам хоча б 30 хв. Надихнув мене на це Ігор Стефурак та його блог уроки м’язової радості. Надіюся також на підтримку самого автора десь на спортмайданчику НАУ 😉

А ще дуже радує те, що багато людей пробують свої 30 днів, посилаючись саме на мене, як людину, яка надихнула на це 🙂

Вийшли такі собі 30 днів здоров’я 😉

Share
 • Анонім

  Норм. ДЕсь місяць тому почав вправи робити з гантельками. Вже звиклося навіть, 6 разів на тиждень по складеній програмі. Десь по годині на день. Оце планую докупити блінів, бо по 13 кг вже бракує

  • ну я більше націлений навіть просто на прес, віджимання і т.д., а не з гантелями, хоча і в гуртожитку в кімнаті вони є 🙂

 • Анонім

  а чим це пиво не смачне? звичайно, що не кожне. лише темне здебільшого (хі хі хі)
  а от коньяк мені таки кращий за віскі. і для здоров’я теж.

  • ну є дійсно смачне пиво, але, як правило, пива не випивається 1-2 пляшечки, а більше) короче пузо росте і ще різні погані впливи – не хочу пити пива 😉 ну і вино мені смачніше.

   а ось коньяк проти віскі, то тут вже як кому, хоча смакова різниця між ними не кардинальне,а віскі, на жаль, не завжди якісне в Україні попадається, але перевагу надаю саме йому)

   • Анонім

    якщо світле мабуть, бо воно як вода в основному. а темне смакується.
    коньяк м’який та ароматний. вісі самогон самогоном, дуже різкий ще й пахне неприємно. будь-який.

    • теж останнім часом якщо і пив, то темне.

     ну тут вже діло смаку, мені віскі більше подобається, я його навіть пив за своє життя напевно частіше за коньяк. Найкраще, звісно, було привезене зі штатів.

    • SimplyMax

     Дивно, але маю діаметрально протилежну думку, коньяк – від нього завжди пре спиртом, передьоргує, похмілля, різкий, а віск – м’який, ароматний (травяна настоянка), не передьоргує, нема похмілля і ефект більш якісний і довготривалий.Але це звісно стосується нормальних віскі, типу Ошентошен чи Джек Деніелса.

    • Анонім

     ну шановний не знаю який коньяк ви куштували, але похмілля і запах спирту лише від шмурдяку. ну і міру вибачте треба знати. а віскі за суттю своєю самогон, тільки зі злакових. яка трав’яна настоянка? ви про що? навіть дорогий і знаний віскі ніколи не переплюне за м’якістю та ароматністю Hennessy чи Martell.