foursquare – чекінся на здоров’я

Я на foursquare недавно, але повністю захопився цією штукаю та агітую вас! Мене «привів» у цю секту @tdyoma – уже знатний чекінер, хоча і я уже маю 4 мерства, але не в «коронних точках».

У чому суть foursquare?

Суть у тому, щоб показати своїм друзям де ти та прочитати відгуки про різноманітні заклади. Коли ти поїв у якомусь ресторані чи потусив в клубі, то обов’язково лишай відгук, щоб люди знали чи йти чи ні, зараз для мене стає звично перед тим як кудись піти перевірити чи ніхто не писав про заклад. Також вважається хорошим тоном залишити пароль від вай-фаю у відгуці на foursquare.

Сьогодні у чудовій фестиваль-ресторації Диван до мене звернувся хлопець із сусіднього столика, щоб спитати вай-фай, який я, до речі, взнав через foursquare. Тому щоб не штурхати сторонніх людей заходьте та взнавайте корисну інформацію самі. Але саме тут я побачив найдикіший пароль – D1v@n_D0$tuP, майте розум і не робіть такого, бо людям не було важко вводити цю фігню на мобільних телефонах.

Ще однією із функцій foursquare є гра. Де ще ви побачите, щоб дорослі люди «билися» за мерство на станції швидкісного трамваю «Індустріальна» та гуртожитку НАУ № 3 🙂 Це беззмістовно, але чим ще себе зайняти коли ти йдеш чи їдеш? 🙂

Додавайтеся в друзі, зустрінемося в Києві, Львові, Тернополі чи ще десь в місці, де разом зачекінилися 🙂

Святкуючи день народження свого найкращого друга в банкетный зал киев створюйте точку для чекіну та ставйте її мером уже на наступний день. Тобто святкуй до самого ранку.

Share