ІншаМузика Festival – не шкодуй себе!

Як і завжди на такого роду концерти в Києві, я пішов на ІншаМузика Festibal із @tdyoma та @ScarletSnail. Ми вирішили не спішити, тому й пропустили виступ першого гурта – Seven Pounds.

інша музика фестиваль

Далі були -deTach- та Sun Eclipse для розігріву підійде, але нічого аж такого особливого.

Ось хто здивував так це Злам – пацани явно прогресують, бо чув я їх давно, але такого м’яса я від них не очікував. Одні із найкращих цього вечора, хоча народ не дуже то й зацінив 🙁 З Дьомою визначили, що гурт рухається в стилі маткору, що не може не радувати, бо в Україні явно не вистачає цього стилю.

Далі був Pins, який і до того не подобався, а зараз вони почали грати щось російськомовне і саме ці пісні були досить слабенькими, якщо порівняти зі старим матеріалом.

І МегамасС, після досить легкого виступу своїх попередників, такого роздали, що під сценою творилося щось дуже дике. Саме під них я й послемився трохи. Також була зафіксована і досить довга лодочка. Пацани зіграли багато нових пісень і повідомили, що починають записувати новий альбом. Дуже жаль, що не почув наживо моєї улюбленої пісні «Счастья на троих».

АННА як завжди якісно, але за це літо та й за все життя я їх уже наслухався досить, тому якихось емоцій виступ не викликав. Також гурт разом із Прозоровим виконали нову пісню «Ствердження», яка, якщо чесно, не дуже вразила.

Можете і самі зацінити:

MIND:|:SHREDDER – гурт про який перед концертом ніхто не чув. В своєму стилі вони може й круті, але на фесті були зайвими, тому народ почав виходити на вулицю, щоб вдихнути свіжого повітря та відпочити.

Тонкая Красаня Нить грали те, що мені не подобається, але народ тащився, особливо дівчатка 🙂

ТОЛ виходив трохи довго та ще й після двох пісень порвалася струна, що трохи затягнули концерт і під кінець люди почали розходитися, щоб встигнути на транспорт. Почали із старих пісень, плавно переходячи до нових. Розривали по повній, що спричинило дикий мош. Зіграли нові сингли – Флаг та РадиON. Однозначно найкращий виступ дня та й серед важких гуртів вони на сьогоднішній день найкращі!

Фестивалем задоволений, але кількість гуртів потрібно було врізати хоча б на 2, тоді б і улюбленці зіграли більше і люди б нікуди не втікали із Бінго.

Фото і відео взято в @tdyoma.

Прийдіть на діагностику свого організму в клініку Ноухаумед та дізнайтеся чи потрібно вам лікуватися. Заспокойте себе та рідних і зекономте на майбутньому лікуванні.

Share