Усі складові хардкор-концертів: мош, слем, стіна смерті

Інколи люди в шоці від того, що твориться на деяких фестивалях, де, як правило, присутній досить слабенький слем, хоча й бувають винятки, але для людей, які не в темі це так чи інакше шок. Деякі взагалі можуть подумати, що починається бійка і злякатися, але почнемо із термінології.

Відео із фестивалю Захід.

Слем – це штовханина руками, плечима, інколи ліктями. Рідко коли хтось отримує серйозні пошкодження.

Мош – це хаотичні удари руками, ногами. Ніхто не має на меті когось вдарити, але в моші ви маєте дуже великий шанс отримати по писку, тому й деякі люди використовують навіть капу, щоб вберегти зуби.

Стіна смерті – люди розділяються на дві стіни та під час початку важкої частини пісні біжать один на одного та вдаряються. Ось тут шанс щось зламати найбільший.

Сьоркл піт – біганина по колу, часто із штовханнями та розмахування руками. Як правило, завершується тим, що усі збігаються в середину і слемляться.

В Україні переважно практикується лише звичайний слем та ще й з великим відсотком п’яних, що зменшує задоволення, бо та п’янь усе падає і падає. Був свідком, як усіх учасників мошу задовбали постійні падіння, тому вони й перестали піднімати неадекватів. Хоча найважливіше правило – якщо хтось впав, то одразу допоможи йому піднятися!

А тепер перейдемо і до мого улюбленого мошу, який є найближчий для хардкору. Щоб зрозуміти усю дикість, пропоную переглянути відео із дуже хорошою підбіркою:

Насправді, в Україні таке мало де побачиш або просто я рідко попадаю на концерти із відповідною публікою.

Такий відрив забезпечує викид усієї негативної енергії, тому раджу відвідувати подібні дійства частіше! Але запам’ятайте одне – такі концерти не для того, щоб побухати! Для цього вали в клуб і не псуй людям настрій!

Не думаю, що на хардкор концерті тобі знадобиться біжутерія. але краще закупитися на всі випадки життя в интернет магазин бижутерии із широким асортиментом та прийнятними цінами.

Share