Українські короткометражки, відеостудія Лезо

Наше кіно в повній дупі, тобто випускалися декілька фільмів сумнівної якості, кілька хороших, але це зовсім не показник. Молодим режисерам нема з чого починати, хоча я зовсім не кручуся в цьому середовищі, але усе всі і так ясно, бо сумнівно, що ситуація в українському кінематографі відрізняється від загального стану в державі.

Декілька блогерів уже згадували дане відео, з нього і почну, хоча після перегляду інших доступних короткометражок відеостудії Лезо мене найбільше вразила інша.

Вдала ніч

Раджу додивитися, хоча спочатку досить нудно і хочеться вимкнути. Відзняли такий собі хорор одного дня, де усе було не так, як здавалося головним героям. Але дуже багато питань викликає сам сценарій, тому читайте усе, що написано далі лише після перегляду!

1.Чувак спитався допомога потрібна і собі далі поїхав. Ви що гоните? Людину збили – та вийди і допоможи, а він поїхав далі.
2.Міліціонер не представився, хоча мав би.
3.Жінка Вовчика не викликала міліцію, коли їй хочуть вибити двері та розбивають вікно. WTF? Що всі такі герої і беруться одразу за ніж? Та я вас прошу…

Взагалі режисери фільмів явно любителі Скрябіна, тому його пісні звучать майже в кожному відео, але не в тому, яке мене зачепило найбільше.

Ніхто не вижив

Короткометражка про війну в Афганістані. Окремий респект за саму зйомку та емоції головного героя. Дуже круто! Ну і одвічне питання в кінці «Чому?»

Усі інші відео переглядаємо на каналі відеостудії Лезо.

В коменти кидаємо свої улюблені короткометражки!

Очищайте воду, щоб бути здоровим та сильним. Вода дуже впливає на нас, тому із нашою водою просто необхідно використовувати фильтры для воды киев найновіших моделей та із новими технологіями.

Share