Серіаломанія 2

Я уже писав про серіаломанію – це було майже два роки тому, за той час я передивився уже не один серіал, були моменти, коли я одночасно переглядав біля 10. Літня перерва уже пройшла і зараз почалася серіаломанія повним ходом.

теорія великого вибуху

Із трьох серіалів, які були згадані в минулому пості, я далі дивлюся лише Теорію Великого Вибуху, який далі й далі веселить народ – Шелдон, Пенні, Говард, Раджеш та Леонард не проїлися, а їм ще й на підмогу прислали Бернард та Леслі. Отже я й далі раджу вам до перегляду цей комедійний ситком.

Збреши мені уже прикрили, але якщо ви не встигли, то можете починати перегляд, особливо цікавий перший сезон.

Грань був дуже багатообіцяючим, але явно видно, що ідеї закінчилися і почалося щось дуже незрозуміле, тому й перестав слідкувати за ним.

breaking bad

А ось із нових для мене серіалів я дуже раджу дивитися Breaking Bad. Дуже драматичний та неочікуваний. В останньому на даний момент сезоні такі повороти сюжету, що ти просто сидиш в ступорі із однією думкою в голові «як???». Самі події розгортаються в провінційному місті, де просто таки процвітає наркоторгівля. Нам показують шлях від важкохворого вчителя хімії до найкращого варщика метамфетаміну.

Недавно почався шостий сезон ще одного драматичного серіалу – Декстер. Протягом минулих 5 сезонів було стільки вбивства, що їх і не порахуєш, чи не в кожній серії ми бачимо просто калюжі крові, хоча це й не дивно, бо наш головний герой експерт по крові та вбивця маніяків і злочинців. Він не може без цього, саме тому ще в дитинстві його батько привчив знищувати небезпечних для суспільства людей. Зараз він батько-вдівець та розказує страшні казки своєму сину на ніч. 6 сезон тільки почався і нам лишається лише гадати, як розвиватимуться події.

dexter

Ці два серіали на мою думку зараз найтоповіші та найкращі, бо дуже непередбачувані!

А тепер послухаємо поради від активного блогера Ігора Стефурака:

Почну з найстарішого серіалу, який я почав дивитися ще у школі. Це Beverly Hills 90210. Взагалі вважаю, що з кожною серією кожного сезону можна виховувати дітей, адже моральні принципи, дружба, допомога, суспільна робота – ті принципи, які завжди матимуть вагу, а вони там розглянуті на конкретних ситуаціях. Тому, рекомендую. Другою рекомендацією буде мультсеріал. Його я проковтнув дуже швидко. Він кумеднючий, стібеться над соціальними міфами та дурістю людей і називається Futurama (дивитися тільки в українському перекладі!). І третя рекомендація – Breaking Bad. Але обережно, бо його перегляд рівносильний добровільному тестуванню на собі машини для вбивства часу. Якось, я подивився 5 серій підряд навіть не роблячи перерви на туалет 🙂

Детальніше із моїми смаками та Ігоровими ознайомлюйтеся на My Shows – Vovanada та opryshok.

Також ділимося своїми улюбленими серіалами в коментарях!

Скоро відкривається польське відділення сайту із юридичними порадами – http://legalaid.pl/. Звертайтеся і вам нададуть кваліфіковані поради!

Share