Серіаломанія 2

Я уже писав про серіаломанію – це було майже два роки тому, за той час я передивився уже не один серіал, були моменти, коли я одночасно переглядав біля 10. Літня перерва уже пройшла і зараз почалася серіаломанія повним ходом.

теорія великого вибуху

Із трьох серіалів, які були згадані в минулому пості, я далі дивлюся лише Теорію Великого Вибуху, який далі й далі веселить народ – Шелдон, Пенні, Говард, Раджеш та Леонард не проїлися, а їм ще й на підмогу прислали Бернард та Леслі. Отже я й далі раджу вам до перегляду цей комедійний ситком.

Збреши мені уже прикрили, але якщо ви не встигли, то можете починати перегляд, особливо цікавий перший сезон.

Грань був дуже багатообіцяючим, але явно видно, що ідеї закінчилися і почалося щось дуже незрозуміле, тому й перестав слідкувати за ним.

breaking bad

А ось із нових для мене серіалів я дуже раджу дивитися Breaking Bad. Дуже драматичний та неочікуваний. В останньому на даний момент сезоні такі повороти сюжету, що ти просто сидиш в ступорі із однією думкою в голові «як???». Самі події розгортаються в провінційному місті, де просто таки процвітає наркоторгівля. Нам показують шлях від важкохворого вчителя хімії до найкращого варщика метамфетаміну.

Недавно почався шостий сезон ще одного драматичного серіалу – Декстер. Протягом минулих 5 сезонів було стільки вбивства, що їх і не порахуєш, чи не в кожній серії ми бачимо просто калюжі крові, хоча це й не дивно, бо наш головний герой експерт по крові та вбивця маніяків і злочинців. Він не може без цього, саме тому ще в дитинстві його батько привчив знищувати небезпечних для суспільства людей. Зараз він батько-вдівець та розказує страшні казки своєму сину на ніч. 6 сезон тільки почався і нам лишається лише гадати, як розвиватимуться події.

dexter

Ці два серіали на мою думку зараз найтоповіші та найкращі, бо дуже непередбачувані!

А тепер послухаємо поради від активного блогера Ігора Стефурака:

Почну з найстарішого серіалу, який я почав дивитися ще у школі. Це Beverly Hills 90210. Взагалі вважаю, що з кожною серією кожного сезону можна виховувати дітей, адже моральні принципи, дружба, допомога, суспільна робота – ті принципи, які завжди матимуть вагу, а вони там розглянуті на конкретних ситуаціях. Тому, рекомендую. Другою рекомендацією буде мультсеріал. Його я проковтнув дуже швидко. Він кумеднючий, стібеться над соціальними міфами та дурістю людей і називається Futurama (дивитися тільки в українському перекладі!). І третя рекомендація – Breaking Bad. Але обережно, бо його перегляд рівносильний добровільному тестуванню на собі машини для вбивства часу. Якось, я подивився 5 серій підряд навіть не роблячи перерви на туалет 🙂

Детальніше із моїми смаками та Ігоровими ознайомлюйтеся на My Shows – Vovanada та opryshok.

Також ділимося своїми улюбленими серіалами в коментарях!

Скоро відкривається польське відділення сайту із юридичними порадами – http://legalaid.pl/. Звертайтеся і вам нададуть кваліфіковані поради!

Share
 • Mad Men, Dexter i TBBT – це три мої топові серіали 🙂
  зараз починаю дивитися Breaking Bad з першого сезону, може і він туди потрапить)

  • про що той Mad Men?

   Breaking Bad захопив мене повністю аж в 3 сезоні)

   • Про Америку 60-х на прикладі роботи рекламного агентства. Та більше не про Америку, а про людей і відносини між ними) хоча точне відтворення епохи також захоплює. коли ксерокси займали півкімнати, а чоловіки бухали і диміли на роботі як ненормальні)

 • у Декстера розпочався щойно 6ий сезон, а не 5ий. 
  від себе додам:
  * Californication. тащусь від рок’н’рольного духу серіалу, атлічної головної ролі і поворотів ситуацій, які відбуваються далеко не так часто, як у Breaing Bad, але все ж є)
  * Wilfred. серіал про те, як Елайджу Вуда собака вчить жити % загалом такий собі середнячок, але як вбивця часу канає. ще не додивився першого сезону.
  * Game of Thrones. цікавий історичний, але зовсім не документальний серіал. “the winter is coming…” (c)

  • так я й написав, що почався 6, а в попередніх 5 було багато крові. але то таке вже…

   Каліфорнікейшн теж дивлюся, скоро походу має бути початок нового сезону

   А ось Елайдж Вуд це завжди цікаво… треба буде спробувати переглянути.

   • “5 сезон тільки почався і нам лишається лише гадати, як розвиватимуться події.”

    • дійсно завтикав, дякую)

 • масьонькі http://myshows.ru/Dyoma, Ще Сини Анархії,Гра престолів

  • Сини Анархія починав дивитися, але щось не пішло…

 • Можу додати ще Клініку (Scrubs) – але обов’язково в МТВ-шному перекладі. Комедія не без тупих жартів, але зі змістом)
  Ще перли перші сезони Skins (то й шо англійський).
  Ну як ж без супернатуралів, вони ж Supernatural. Вже й незнаю щоб таке ще придумати, але сезони все виходять і виходять. До того ж пародії багато на інші серіали і просто побут.
  ЗИ: http://myshows.ru/Skakruk

  • додав в друзі. досить незвичний список серіалів 🙂

 • Анонім

  Серед тих які не згадував – нові почав дивитися – Fades та Homeland. Поки все норм. Подобається. Непогане – Death of Valley, Person of Interest. Ообвязково хто не дивився – Шерлок Холмс, True blood. Для любителів американських драв – one tree hill.  http://myshows.ru/core_st все інше тут

 • Odisey_hp

   О завжди чекаю нової серії Теорії… 🙂     Бугагашеньки!

 • о Breaking bad теж захавався. за три дні вже додивляюсь 2 сезон

  • я ж казав, що це вогень))

   • а твітеряни не брешуть, бо твітер то любов)

 • Анонім

  я і далі дивлюсь TBBT, Supernatural  та Castle.
  Fringe чисто з любові до надприроднього.
  з нового для мене це How I Met Your Mother.
  Breaking Bad третій сезон був вже занадто занудним і було відчуття, що вони просто вигадують як шокувати ще бідний людський мозок далекий від життя наркоманів, четвертий не кращий.
  люблю Bones але щось новим сезоном поки не пахне.

 • вчора якраз вийшла нова серія Теорії ) так що, чекаймо перекладу