Провайдер із сюрпризами

Я живу в гуртожитку і у нас є можливість підключити лише один провайдер, тому вибирати не приходиться, хоча нет у них нормальний, але трохи дорогуватий, але зараз не про це.

У договорі прописано, що не можна використовувати сторонні девайси між компом\ноутом та підключенням, тобто навіть вай-фай роутера не можна поставити, щоб лежати на ліжку із ноутом, не те щоб комусь роздавати. Останнім часом по гуртожитку ходить чувак який сканує вай-фай мережі і заходить в кімнату (так як це гуртожиток, то проблем із цим нема), виясняє чий роутер і т.д. і штрафує на 1000 грн. Минулого року вони хоч фоткали роутер, а зараз просто кажуть, що ви порушили правила і потім у вашому акаунті з’являється -1000 грн.

Остання із почутих ситуацій взагалі абсурдна, бо оштрафували людину, яка дійсно не роздавала, але в її кімнаті був роутер. Впаяли штраф через те, що відмовилися показати підключення, які були на компі, наче хтось зобов’язаний це робити. В результаті в акаунті -1000 грн, а підтримка просто відмовляється навіть обговорювати ситуацію. О_о Ну це дуже характерно для українських компаній.

Також коли я переносив підключенні інтернету із однієї кімнати в іншу, то мені заявили, що я встиг розірвати договір О_о, такого повороту я точно не очікував, але вони визнали свою провину і відновили мій акаунт. Хоч добре, що зробили це без зайвих слів та вимог, а то знову укладати договір та платити за підключення у мене зовсім не було бажання.

Ще недавно без будь-якого попередження мого однокімнатника перевели на дорожчий тариф. На вимогу змінити на попередній вони запропонували це зробити за допомогою інтерфейсу його профілю, але за це б з нього зняли гроші, бо що перейти на дешевший тариф треба платити. Після переписи його все ж таки вернули на попередній тариф.

Ось такий у нас «веселий» провайдер…

Коли у тебе поганий нет, коли у тебе проблеми в сім’ї та на роботі та ти ще й бідний студент, то работа в сша для студентов чекає на тебе. Зрозумій, де краще і вертайся туди, де тебе люблять.

Share
 • Mark Mark

  Ціни в них конкретно завищені…
  якщо подивитися на їх сайті то для студентів значно більші ціни ніж для  квартирників…

  • ну так, але я готовий платити 100 грн за норм нет, але без зайвих домахувань.  

 • Шукай нормальний провайдер – краще платити більше – зате будуть всі умови!

  • ну це й так не дешевий провайдер, ну і в гуртожитку неможливо провести іншого провайдера, хіба безпровідний.

 • А це де не можна вай фай підключати?
  який провайдер?

  • гуртожитки НАУ. усе прописано в договорі. провайдер – Паутина-НАУ.

 • Rostyslav Makhno

  у мене та сама ситуація в гуртожитку – вибору провайдера нема, мушу замовляти безлім аж за 150!!! грн в місяць. 2 дні назад купив роутер, тепер роздаю в кімнаті чувакам, виходить дешевше рівно в 4 рази) маю надію, що до мене не прийдуть і не оштрафують

  • Ну в нас деякі теж роздають уже другий рік підряд. Я плачу 99 грн і не парюся.