Провайдер із сюрпризами

Я живу в гуртожитку і у нас є можливість підключити лише один провайдер, тому вибирати не приходиться, хоча нет у них нормальний, але трохи дорогуватий, але зараз не про це.

У договорі прописано, що не можна використовувати сторонні девайси між компом\ноутом та підключенням, тобто навіть вай-фай роутера не можна поставити, щоб лежати на ліжку із ноутом, не те щоб комусь роздавати. Останнім часом по гуртожитку ходить чувак який сканує вай-фай мережі і заходить в кімнату (так як це гуртожиток, то проблем із цим нема), виясняє чий роутер і т.д. і штрафує на 1000 грн. Минулого року вони хоч фоткали роутер, а зараз просто кажуть, що ви порушили правила і потім у вашому акаунті з’являється -1000 грн.

Остання із почутих ситуацій взагалі абсурдна, бо оштрафували людину, яка дійсно не роздавала, але в її кімнаті був роутер. Впаяли штраф через те, що відмовилися показати підключення, які були на компі, наче хтось зобов’язаний це робити. В результаті в акаунті -1000 грн, а підтримка просто відмовляється навіть обговорювати ситуацію. О_о Ну це дуже характерно для українських компаній.

Також коли я переносив підключенні інтернету із однієї кімнати в іншу, то мені заявили, що я встиг розірвати договір О_о, такого повороту я точно не очікував, але вони визнали свою провину і відновили мій акаунт. Хоч добре, що зробили це без зайвих слів та вимог, а то знову укладати договір та платити за підключення у мене зовсім не було бажання.

Ще недавно без будь-якого попередження мого однокімнатника перевели на дорожчий тариф. На вимогу змінити на попередній вони запропонували це зробити за допомогою інтерфейсу його профілю, але за це б з нього зняли гроші, бо що перейти на дешевший тариф треба платити. Після переписи його все ж таки вернули на попередній тариф.

Ось такий у нас «веселий» провайдер…

Коли у тебе поганий нет, коли у тебе проблеми в сім’ї та на роботі та ти ще й бідний студент, то работа в сша для студентов чекає на тебе. Зрозумій, де краще і вертайся туди, де тебе люблять.

Share