Конкурс українських блогів BUBA 2011

Я вперше подав заявку на такого роду конкурс. Це був просто якийсь стадний інстинкт після купи твіттів, які просто заполонили мою стрічку. Хоча все рівно цікаво скільки людей проголосує за мене, зважаючи на те, що про свою участь я повідомив лише шляхом голосування самого за себе у вк, твіттері та фейсбуці та цим постом в блог (тисність на банер зверху!). А там уже побачимо скільки голосів я отримаю, бо на виграш у здоровому глузді і надіятися нема чого, хіба людям дуже сподобалося моє #Vovanada30 😉

А тепер подумаю про доцільність самого конкурсу.

Саме голосування часто переростає у слізливі просьби та крики «проголосуй за мене» і всі друзі біжать голосувати, а організаторам тільки це й треба, адже основна мета – розкрутити свій проект, у нашому випадку watcher.com.ua, але якщо б залишити вибір призу лише на публіку, то результат був би явно нечесним.

Тому в кінці конкурсу усіх обламує журі, яке дійсно обирає більш-менш гідних кандидатів 🙂

Варто зауважити, що дійсно хороші проекти набираються солідну суму голосів, але на разі лідер тематичних блогів мене не влаштовую, бо я хочу щоб виграв inspired 😉 Заходьте на сайт конкурсу та голосуйте за дійсно хороші блоги!

Ваш блог має бути відполірованим, як авто президента, хоча якщо у вас така машина, як в «голови» держави, то навіщо вам блог? Замовляйте якісну полировка авто та дивуйте усіх, хто проходить біля вас. Живи на повну!

Share