Каталізатори для змін в житті

зміни в житті

Після смерті дідуся та ще деяких подій постійні думки в голові про зміну життя та переосмислення свого бачення довколишнього світу. Ні, не те щоб дід був мені дуже близьким і це змінило моє життя, за останні років 7 ми бачилися можливо два рази, але це змушує задуматися над тим, що люди не вічні і скільки ж ми мало приділяємо уваги своїм рідним та близьким.

Також згадалася серія комедійного серіалу Як я зустрів вашу маму / How I Met Your Mother, а саме 6 сезон 14 серія Останні слова. Маршал на похоронах батька намагається згадати які ж останні слова він почув від свого батька. Самі можете зробити висновки, адже будь-які слова можуть стати останніми і потрібно жити так, щоб вони були хорошими!

Так ось, ми, як правило, просто ідемо далі по життю не змінюючи усе довкола і тільки якісь сильні каталізатори змінюють наше життя, якийсь кидок долі або ж емоційний стрес. Рідше це може бути книга чи то музичний гурт чи ще щось хороше. Але нас поки чорт не копне, то ми нічого не змінимо!

А що змінило ваше життя?

Якби ж я знав, що таке дренаж і для чого він потрібний в каналізації чи ще десь, але почитати форум дренаж із великою кількістю тем – нуль, дуже корисно!

Share
 • To.Polya

  Я колись дуже любила роздувати свої проблеми до найглобальніших масштабів. І коли мені казали- все буде добре,я навіть,якщо і розуміла ,що буде,завжди заперечувала- та яке там добре,вже ніколи нічого хорошого не буде відбуватись..
  Я була великим поціновувачем всякого роду життєвих драм і без них практично і дня не проходило. Більше того,я навіть трохи злилась на події,які покращували стан справ-як то так,мене ж перестануть жаліти?
  знаю звучить дурнувато,але було таке.
  І одна людина мені зустрілась. Цій людині я знову ж на щось жалілась і тут в мого знайомого задзвонив телефон,він відповів,його запитали чим він занятий чи де він,щось таке і він сказав- та отут з Настьою сижу,ти ж знаєш скільки часу йде,щоб вислухати всі її драматичні історії,вона ж без того-ніяк.
  От мені стало дуже соромно за себе і я крок за кроком навчила себе любити життя. Тепер сама зустрічаю багато людей в яких все щось не так і бачу в них ту залежність від проблем ,яка була в мене. На таке не варто тратити жодного дня. Як не крути- ми народженні ,щоб бути щасливими. А вибір бути чи не бути -виключно наше рішення,яке не так вже важко і прийняти

  • я на щастя чи на жаль(?) не застав тебе такою, як ти описала 🙂

   виходить твоє життя змінив один дзвінок та ще й не тобі? 🙂