Каталізатори для змін в житті

зміни в житті

Після смерті дідуся та ще деяких подій постійні думки в голові про зміну життя та переосмислення свого бачення довколишнього світу. Ні, не те щоб дід був мені дуже близьким і це змінило моє життя, за останні років 7 ми бачилися можливо два рази, але це змушує задуматися над тим, що люди не вічні і скільки ж ми мало приділяємо уваги своїм рідним та близьким.

Також згадалася серія комедійного серіалу Як я зустрів вашу маму / How I Met Your Mother, а саме 6 сезон 14 серія Останні слова. Маршал на похоронах батька намагається згадати які ж останні слова він почув від свого батька. Самі можете зробити висновки, адже будь-які слова можуть стати останніми і потрібно жити так, щоб вони були хорошими!

Так ось, ми, як правило, просто ідемо далі по життю не змінюючи усе довкола і тільки якісь сильні каталізатори змінюють наше життя, якийсь кидок долі або ж емоційний стрес. Рідше це може бути книга чи то музичний гурт чи ще щось хороше. Але нас поки чорт не копне, то ми нічого не змінимо!

А що змінило ваше життя?

Якби ж я знав, що таке дренаж і для чого він потрібний в каналізації чи ще десь, але почитати форум дренаж із великою кількістю тем – нуль, дуже корисно!

Share