Знищення незаконної забудови сектантів в Тернополі

Ще в роки, які я не дуже то й пам’ятаю у Парку Національного Відродження стояло джерело з якого усі спокійно набирали воду, мені здається, що деякі такі походи по воду із батьками я пам’ятаю. Якось так по трохи біля джерела почали з’являтися якісь незрозумілі люди, поставили спочатку хрест і якогось його облагородили. Ну ніби все ок і т.д., але усе почало рости й рости і в один «прекрасний» момент джерело обгородили муром із якого вивели трубу з водою О_о Називається – зробили послугу. При цьому всьому сектанти поводили себе досить агресивно.

На просьби розібратися із цим неподобством влада ніяк не реагувала, але знайшлися активісти, які почали рухатися у правильному напрямку, задіявши регіональний форум – forum.te.ua вони зібрали однодумців для поширювання інформацію про секту, також засипали заявами владу та різноманітних депутатів. В результаті і сектанти почали моніторити форум для того, щоб усе знати 😀

Це почало уже нагадувати цирк, особливо коли влада знесла якогось ідола і пропіарилася на цьому в газетах – типу ми щось робимо. Але порадившись із священниками різноманітних конфесій, зрозумівши, що це підніме рейтинг теперішній владі було прийнято рішення знищити капличку.

Тут і почалося найцікавіше, адже сектанти зовсім не хотіли поступатися таким місцем. Є аж 46-хвилинне відео із тим, як «брали» та знищували капличку. Дивимося, деякі моменти із часом прокоментую, якщо не хочете дивитися повністю.

10-00 закликаються водія бульдозера вийти і тікати, бо він проти бога йде. Майже проклинають, це вже другий водій, бо перший не погодився руйнувати.
11-50 тупа курка іде з коляскою блокувати бульдозер. Сектантам капличка дорожча за дитину.
13-20 почався масовий фейсдаун 🙂
19-53 завезли бус працівників спецпідрозділу Беркут, які почали пакувати сектантів-чоловіків у той ж бус.
27-35 запшикали сектанта, який заліз між ковш бульдозера, газом та витягнули його.
32-20 беркут проштовхує дорогу до каплички
38-00 бульдозер зносить капличку

Раджу подивитися повністю цей трешак. Радий, що усе так закінчилося чи то почалося, бо я впевнений, що ті сектанти і далі будуть там «колядувати». Якщо вам ну дуже цікаво, то читайте тему на форумі

Будьте пильні і бережіть своїх рідних!

Коли вам потрібно підібрати элитный дизайн интерьера для вашої каплички краще не звертайтеся нікуди. А ось ваш дім заслуговує лише на хороший дизайн.

Share