Жалійся, хоча ти і цього не вартий!

Навіяно твіттером та новиною про те, що люди пішли на мітинг, де вони жаліються, що їм не заплатили за оплачений мітинг. Усіх їх просто треба посадити, причиною може бути наклеп на партію регіонів, хоча це й не так, але чи хтось доведе протилежне? Саме їх треба бити (це м’яко сказано) в відділках міліції, бо покращення життя вже сьогодні наступило.

Колись знімали відео під назвою чи продали б ви свій голос. Деякі люди собі так просто казали, що ну там за 200 грн чи за 100 баксів продали б. Я відверто їх ненавиджу. Продати свій голос і потім сидіти в рабстві 5 років, де тебе можуть просто знищити, що ми спостерігаємо зараз, це, мабуть, дуже круто і всі вони будуть раді, адже проживуть на ті гроші 1-2 дня чи тиждень нормально, а що далі?

Мені ніколи не зрозуміти цих людей. Невже не легше піти на будову та заробити ці гроші, невже не легше навіть назбирати пляшок на вулиці та здати їх, але бути чистим перед своєю совістю та усіма людьми? Невже так важко заробити ці гроші? Той хто шукаєш, той знайде – у мене нема друзів, які б при вели кому бажанні не заробляли суму, яка б дозволила їм жити більш-менш нормально, а все інше просто нікчемні виправдання та небажання щось змінити.

Нема роботи? То зроби собі її! Зроби ще іншим робочі місця, але не ний! Роби щось, а не ний, тупа скотина!

Гарний вигляд інколи запорука твого успіху. Якщо ти хочеш заробити гроші, то купуй якісну та хорошу косметику в интернет магазин косметики Киев будь гарним і люди до тебе потягнуться. Будь гарним та роби усе відповідно у своєму житті. Парфуми мають хороший запах, а ти май хорошу репутацію!

Share