TEDx – біжи до кращого життя!

TEDx Lviv

Мабуть знайдеться мало інтернет-активних людей, які не чули про TED або не бачили хоча б одне відео, не замислюючись чи належить воно до якоїсь течії(організації?) чи ні. Так сталося і зі мною – я бачив багато відео, але ніколи не замислювався чому на них пише TED, мені просто було цікаво послухати те, що скидували друзі чи я бачив в стрічці твіттера.

Багато людей дивиться відео і собі десь в голові каже: «ооо, так! цей чувак каже дуже круті речі!» або «ооо…як він до такого додумався?» або «що за нісенітницю він несе?». Саме такі емоції у мене час від часу викликали відео, та й думаю не лише в мене, але до дій рідко коли доходило.

Після перегляду промови Метта Катса – Спробуй щось нове за тридцять днів я вирішив так і зробити, хоча це не зовсім й все нове для мене, але це привело до систематичності та звички. Більш детальніше про те, що я роблю протягом 30 днів читайте у пості – 30 днів іншого життя.

Це вже 14 день і це 14 пост за 14 днів на цьому блозі! Саме така у мене була головна мета і я поки не спиняюся ні перед якими перешкодами, а вони, повірте, вже виникали. Не раз виручали люди та й взагалі у твіттері йде постійна підтримка. Більш детальніше уже напишу в звітному пості.

Що дуже добре це те, що мої 30 днів теж почали надихати людей. Першою жертвою була подруга, яка погодилася робити 30 днів підряд фейсдаун. Тепер «підписалася» на це ще одна твіттерянка @mrijaVovanada30, також @vade_maar писав, що хоче почати і свої 30 днів, надіюся, що скоро так і станеться.

Чому я хочу потрапити на TEDx Lviv?

1.На цьому івенті збереться багато людей, які надихалися так чи інакше TEDом, тому буде дуже цікаво з ними поспілкуватися.
2.Можливість почути ще одну доповідь, яка мене надихне так сильно, як і доповідь Метта.
3.Ще одна причина відвідати прекрасне місто – Львів.
4.Так склалося, що про моїх 30 днів уже згадували на препаті TEDx Lviv, хочу щоб ще раз згадали 😀
5.Буду мати про що писати звіт!

Надихайтеся також і смачною їжею в ресторан киев, обговорювати цікаві речі в приємній компанії із хорошими напоями значно цікавіше.

Share