Lviv iCAMP 2011 – дізнайся більше!

Коли ви організуєте свій перший стартап, то для захисту вашого бізнесу вам може знадобитися юристы в украине для різноманітних правових консультацій.

Lviv iCAMP 2011 – це подія, яку варто відвідати та почерпнути дуже багато нових перевірених знань від успішних людей.

Усе проходить в сім різноманітних потоки – інтернет маркетинг, електронна комерція, для підприємців, стартапи, блогокемп, оптимізація бізнесу, веб розробка. Самі можете «зацінити» програму Lviv iCAMP 2011.

Для мене найцікавішими є – стартап, веб розробка, блогокемп та інтернет-маркетинг.

На що хочеться потрапити?

На доповіді по HTML 5.0 та CSS4. Вони можуть дати досить хороший поштовх для ґрунтовного їх вивчення, а то я дуже поверхнево з ними ознайомлений і лише декілька раз використовував.

Також думаю велика тві-тусовка збереться послухати @mrpetruccio на доповіді «Від блогера до мобільного блогера або філософія життя справжнього блогера» також на потоці блогокемп багато людей прийде послухати Лесю Оробець, яка буде розказувати про громадський активізм в Інтернеті.

Дуже заінтригувала назва доповіді «Як вибрати нішу в Ecommerce і стати в ній лідером. Без бюджету» від Дмитра Лаппо. Але сумнівно, що після неї усі стануть успішними в електронній комерції та почнуть заробляти купу грошей, але це може стати поштовхом до чогось нового та цікавого.

Ну і стартапи. Про стартапи зараз всі говорять і всі хочуть підняти якийсь свій. Тому найбільше часу я присвячу цьому потокові, бо вже не раз з друзями сиділи на обговорювали можливі варіанти, але нічого хорошого в голову не прийшло, хоча можливо ми ще просто не навчилися його розпізнавати.

До зустрічі в кулуарах!

Share