Копичинці – місто добрих людей!

Давно вже хотілося побувати у цьому маленькому місті Тернопільської області. І чи далі тим більше, адже за останній рік у мене з’явилося багато друзів із Копичинців! Така нагода випала у мене на День Незалежності, коли Дьома вирішив організувати чемпіонат по петанку, де наша команда виборола у нелегкій боротьбі 3 місце (я, @tdyoma, @metalikotcel). Хто не знає, то це дуже популярна гра у Франції.

Петанк

Але… але перейдемо далі до міста чи то до людей, яких там лише 7 тисяч, хоча велика інтернет та фестивальна активність змушує думати, що там набагато більше народу. Та й людей на саме свято на головній сцені (не знаю як точно це називається) зібралося мабуть 1-2 тисячі. Ви уявляєте, щоб у Тернополі прийшло 1/4 людей міста(~80 тисяч) подивитися на виступи народних колективів? 🙂 Потрібно сказати, що дещо сподобалося, що рідкість під час подібних виступів, а відвідав я їх ой як багато мало 🙂 Ось так жваво грали в Копичинцях:

Однією із родзинок був футбол між молодими і старими ветеранами 🙂 Була запекла боротьба і все закінчилося післяматчевими пенальками. Футбол був цікавий і, як розповідали, мені місцеві жителі у них була колись дуже хороша команда, яка давала про себе знати в області. Дивимося як потрібно бити пенальті:

Із цього всього можна зробити один висновок – в Копичинцях вміють гуляти! І мене гарно прийняла, нагодували, дали де переночувати, поділилися wi-fi, що ще треба для гарного святкування? 🙂

Надіюся, що ще не раз потраплю в Копичинці 🙂

Фото та відео із сайту міста Копичинці.

Share