#iftwevent – нехай усі мріють про такий відпочинок

Скандали! Інтриги! Розслідування!

Чи правда, що на івенті @mrpetruccio змусили змінити аву?
Чи правда, що @wedmid виграв сумку з віршом, який не має навіть 90% оригінальності на копіпаст.ру?
Чи правда, що на івенті було порно?

Це все далі в номері!

розслідування

А зараз хочу подякувати усім організаторам та спонсорам за такий хороший захід та море позитивних емоцій у славному місті Станіславів!

На івент я виїжджав із Києва і вже в поїзді я, @tdyoma, @Anhelinka та @rostikua організували собі мінімальне препаті із цікавими розмовами. Зранку ще приєднався до нас @mrpetruccio, який підсів в Львові. Тобто вже в поїзді була велика кількість твіттерян і ми так подумали, що мабуть у всіх поїздах, які прямували до Франика є хоч один твіттерян. Це також прослідковувалося через твіттер, де всі шукали один одного під час того, як їхали.

Офіційна частина

Розкажу про всі доповіді, що запам’яталися мені на івенті:

@halyph із темою «Управління часом – мрія чи реальність». Він розповідав про методику управління Pomadoro, мені більш звично просто говорити «помідорна техніка». Вперше про неї я прочитав у Вадима Цісельського – ще тоді хотілося спробувати, можливо хоч тепер дійдуть руки.

@OrestPopovych розповідав про те, як стати фінансово незалежним. Спочатку ніби починалося все гарно, а далі із того, що я зрозумів – це пропонується вкладати гроші в банк і жити на відсотки, тобто спочатку заробити, а далі нехай світ працює на тебе. Але враховую інфляцію і т.д., то малоймовірно, що через років 5 ти будеш так ж гарно жити на ті відсотки. Можливо це я щось неправильно зрозумів і буду вдячний за роз’яснення, але, як здалося, то люди не надто оптимістично сприйняли ідеї Ореста.

фінансова незалежність

@lraiden вчив людей читати великі талмуди. Головне в читанні – не швидкість, а засвоювання інформації. А також нас вчили читати по діагоналі та дуже швидко і вибірково. Правда ця методика, як на мене, підходить лише для технічної літератури і то, щоб визначити чи потрібно тобі читати цю книгу. У всіх інших випадках не спішіть, а просто насолоджуйтеся читанням!

@maxzalevski все гарно розказав про стартапи, навів декілька прикладів, пояснив, що головне не вимагати від покупця стартапу якісь нереальні ціни, треба тверезо підходити до проробленої справи. Розклав все по поличках та порадив працювати із європейськими, а не нашими інвесторами. І декілька тез: «ніколи не задумуйся над тим, що буде, якщо…», «найбільша помилка – боятись, що вашу ідею вкрадуть. Вкрасти – ще не значить зробити щось нормальне».

@Oko_ua змусив усіх задуматися над тим, що писати в неті та до чого закликати. Усе це він підкріпив конкретними прикладами, правда, на скільки я пам’ятаю, то випадки із українськими інтернет-користувачами там не були, хоча уже раз виїздили(обшукували) за жж-користувачем, який спитався у людей чому ж ніхто не вб’є Януковича. Усе, що сказано чи зроблено в Інтернеті – має свої наслідки!

@Anhelinka на своєму прикладі показала, що потрібно мріяти і йти до мети, навіть, якщо люди тебе називають дивачкою. В результаті вони залишаються на тому ж місці, а ти ідеш вперед! Якщо ви можете сприймати і негативні сторони своєї мрії, то вона варта того, щоб стати метою.

@wedmid завершував баркемп доповіддю «Твіттери-шмітери та мрії». Було дуже весело і закінчення самого баркемпу було саме таке, як треба 🙂 Хоча ми спростували історію Івана про італійських бізнесменів, показавши, що і твіттеряни в клубах відриваються. Може їм треба інвестувати в українські заклади…

Я, на жаль, прослухав не всі доповіді. Деякі через те, що виконував #Vovanada30 та писав про мрії.

Кава-брейки

Кава-брейки, то взагалі окрема історія, бо їх було дуже багато. Після кожної доповіді люди насолоджувалися хорошою кавою та солодощами, звісно при цьому спілкувалися та жартували. Це і породило багато жартів, які «травили» потім протягом всього івенту. Чого тільки вартує так званий словник івенту від @wedmid. В один прекрасний момент навіть привезли халявні смачні стейки.

Звичайно, що не обійшлося і без звичного уже всім твіттерянам фейсдауну:

фейсдаун

Неофіційна частина

На неофіційній частині всі пішли в відрив та показали свої справжні позитивні сутності. Спочатку ми пішли в кафе, де ще виступали гурти Інший світ та Ойкумена.

Чув не все, але в загальному залишили хороше враження. Далі розігрувалися призи – книжки, сумки та інше. Але відчувалося, що усі вже хочуть піти в повний відрив в клубі, який був запланований, як автепаті. Мабуть найбільше цього очікував головний тві-клабер @golubovsky.

В клубі все було дружньо і без комплексів. Дякую всім, мене там реально «рубало», думаю всі і так бачили це.

А всім хто не прийшов – кусайте лікті та більше не пропускайте івентів!

Точно щось пропустив, але важко описати таку грандіозну подію в одному пості та одній людині. Будемо чекати звіти від усіх відвідувачів та кожен раз згадувати хороший відпочинок в Івано-Франківську!

фото від @tdyoma на фейсбуку.

Читаємо відомого, але не надто щедрого на пости блогера галуж-нету – , проект поки стоїть, але все скоро ви будете здивовані.

Share