Республіка – 2011. Такого стіни фортеці ще не бачили!

Ще вчора ми відривалися під АННА’у, Ніаґару та чекали Димну Суміш, а вже сьогодні усі пишуть звіт про перший фестиваль Республіка, в якого були свої недоліки та позитивні сторони. Так як фест відбувався вперше, то потрібно ставитися до всього лояльно та надіятися, що на наступний рік організація буде краща.

Коли мене на вході акредитовували, що тривало трішки довго, бо потрібна людина займалися ще якимось питанням (але це взагалі не проблема), то я почув прокльони десь від 2-3 людей в сторону організаторів. Якісь бабульки підходили і лаяли то все і казали, що всі ми оскверняємо цю славетну фортецю і т.д. Якщо чесно, то вперше стикаюся із таким спротивом від жителів, але ця секта(???) мабуть надто мала, бо нічого поганого вони не зробили 🙂

Одне дуже шкода, що заявлені ще дуже давно Ляпис Трубецкой не змогли приїхати, бо тоді б людей було більше. На око в самі пікові моменти не було більше 2-3 тисяч. В перший день кажуть взагалі мало було людей та й я теж зміг прибути лише в другий день.

Другий день

Знову нас радувала тернопільська зв’язка Ті, що падають вгору та Nameless. Як завжди на рівні, останні звичайно все завойовують і завойовують свою аудиторію слухачів. На око так пройшовся по гуртам і зрозумів, що це, мабуть, найстарші гурти на фестивалі, хоча не такі й відомі, як тернопільські хейдлайнери цього дня – С.К.А.Й, який відіграв дуже круто – публіка відривалася на славу. Взагалі ну дуже багато Тернополя було :). Ще і Медовий Полин з тернопільської області, який викликав лише позитивні емоції своїми стьобними піснями. Не вистачало лише Los Colorados:) Space Cakes – такого типу гуртів на фестивалях за цей рік я не зустрічав, хоча, відверто кажучи, це більше клубний гурт. Просто було з чим порівняти, бо за день до фесту я відвідав їхній концерт в Тернополі(??? :)). Позиціонують вони себе, як денс рок-гурт, а грають якісний драйвовий панк із жіночим вокалом.

Ще були Карна і мені все цікаво, коли вони запишуть або хоча б будуть мати щось нове, а то вже якось не то. Хоча відіграли якісно – народ відірвався.
Під Ролікс людей, як завжди рубало, але тут я вже помовчу 😀

Третій день

Третій день обіцяв для мене бути веселішим. Із самого ранку зустрів @tdyoma, пішли попити чай на хату і пішли шукати щось поїсти. До речі, на цьому фесті я їв найменше :(. Ми пішли в піцерію Чілінтано. Нам, якщо чесно взагалі там не сподобалося, хоча і піца була добра. Адже вай-фай впав від наших 3 гаджетів:D, офіціанти не забирають брудний посуд, в Кам’янці-Подільському піцерії Чілінтано не беруть участі в дисконтній програмі від ЕгоЇстів, черга іде так повільно, що я аж встиг роздивитися привітання самих себе, ну і музика само собою була паскудною.

поздоровлення

Була твізустріч, яка відбувалася на малій сцені. Спочатку грало щось досить паскудне, але які ж ми були здивовані, коли побачили 4 hour, яких вперше почули на Бандерштаті – 2011. Я думаю хлопці не могли очікувати теплішого прийому, бо ми майже цілий виступ мошпітили, хоча і було нас лише 4 🙂 Але задоволення і здивованих лиць було море.

На головній сцені все почалося із Фіолет та К-402, що то не фонтан, що то не краще :). Слухали ми їх за межами фортеці, де вели цікаві бесіди. Прибігли ми на Ніагару, де Віка роздала по повній – як завжди гарно, технічно та емоційно. Кожаный Олень я чув вперше, досить хороший гурт, під час їхнього виступу народ почав уже тусити на всі 100%. Далі Моторролла не дзвонила, не заходила, але я собі гуляв. Не чув їх роки три вже і зовсім не жалкую.

Наступних два гурти були найочікуванішими на фестивалі, але через непунктуальність організаторів і, на скільки я розумію, заборону проводити концерти після 23-00, АННА’і врізали виступ, хоча під хлопців все рівно був нормальний слем та досить велика стіна смерті.

Димна Суміш завжди грає дуже круто та енергійно, але саме цього фестивалю я побачив найбільший тупняк року. Хлопцям виставили дуже паскудний звук, який не покращився протягом двох пісень. На скільки я зрозумів вони тикнули фак, вокаліст завалив гітарою об барабани, а потім вибіг хтось і почав розказувати якусь фігню. Це було тупо. Під час того, як грали Оркестр Че я просто пішов гуляти містом. В Кам’янці дійсно круто.

Надіюся орги наступного року зроблять висновки, а також проведуть фест літом.

Фестивальний сезон завершено!

Для того, щоб мати де складати речі купуй шкаф купе на заказ киев та пхай туди все, що можеш. Ти будеш дуже здивований, коли весь твій гардероб вміститься в одну шафу.

Share