Придбав новий номер? Сплати борг!

Отдохните от всего, что вас окружает, смените обстановку и станьте туристом. Берите туры в Прагу и не пожалеете!

Так сталося, що ще пів року тому я придбав номер МТС для активації одного екаунту. Досить недавно я почав використовувати його для особистих цілей. Номер на той час знала аж одна людина і вона, я так думаю, нікуди його не пхала 🙂

В один прекрасний момент до мене дзвонить людина з київського номеру – 0443927621. Питається якогось Малярського Ігоря, я кажу, що не знаю, вони кидають трубку. Потім знову дзвонили і я просто забив на то все, додавши номер в чорний список. Але мені в один прекрасний момент прийшли смска – «По вашій справі подано позов до суду. Код *****.» Це мене взагалі мене дуже розсмішило. Я їх видалив із чорного списку і чекав наступного дзвінка. Якоїсь розмови з ними зав’язати я так і не міг, бо узнаючи, що я не Ігор, вони просто кидали слухавку.

Надалі я просто не брав слухавку і ось нова смска – «Ви знаєте про свій борг і СВІДОМО не сплачуєте його! Це доказ для суду!». Мені дуже цікаво, коли вони, не знаючи мого імені і т.д., пришлють мені повістку до суду 😀 Хочеться ще декілька раз підняти трубку, цікаво на який раз вони роздупляться. Плюс загуглив номер, то не я один такий, хто попав під цих дічів. Кажуть, що це якийсь банк.

Є у мене теорія, що це просто чийсь старий номер, а МТС просто потім перепродує його там через рік, якщо ніхто його не використовував. Можливо таке?

І ще а по коду справи можна в неті щось взнати про неї?

Share
 • Привіт. Я знаю що для прикладу киЇвстар мій заблокований номер вповернуть в обіг за рік. тіпа не дзвонив  хтось цілий рік, картку блокують потім номер через рік знов появляється.

 • Моєму батьку постійно приходили смс з Приватбанку про кредит, хоча він в житті не брав кредитів і цей номер у нього був постійно. Таке відчуття, що хтось від балди вписав номер при оформленні і цифри збіглись. ))

  • перестали приходити? а то я беру трубку, а вони якісь дикі – вже й не говорять мені нічого О_о

 • я думаю що то просто розвод беруть якийсь номер дзвонять пишуть смски а хтось поведеться та й заплатить якісь гроші

  • ну розвод або ж дійсно цей номер хтось вказав в кредиті, як каже Serjart або те, що написав я)

   які ще варіант? 🙂 цікаво на скільки їм вигідно ото писати і скільки часу вони продовжуватимуть це робити. скоріш за все цей номер мені більше не буде потрібен, але я чекатиму все більше смсок і потім напишу цілий пост з ними 😀

   • а потім напишеш пост «пошуковики проіндексували мої есемески» 🙂

    • ахаха)) Петро, може підсобиш з індексацією? 🙂

    • 🙂 нє то не до мене то до Платона

    • ну все рівно через тебе може якось до Платона? так легше може 😀

 • номера после длитетельного времени бездействия продаются по новому