Придбав новий номер? Сплати борг!

Отдохните от всего, что вас окружает, смените обстановку и станьте туристом. Берите туры в Прагу и не пожалеете!

Так сталося, що ще пів року тому я придбав номер МТС для активації одного екаунту. Досить недавно я почав використовувати його для особистих цілей. Номер на той час знала аж одна людина і вона, я так думаю, нікуди його не пхала 🙂

В один прекрасний момент до мене дзвонить людина з київського номеру – 0443927621. Питається якогось Малярського Ігоря, я кажу, що не знаю, вони кидають трубку. Потім знову дзвонили і я просто забив на то все, додавши номер в чорний список. Але мені в один прекрасний момент прийшли смска – «По вашій справі подано позов до суду. Код *****.» Це мене взагалі мене дуже розсмішило. Я їх видалив із чорного списку і чекав наступного дзвінка. Якоїсь розмови з ними зав’язати я так і не міг, бо узнаючи, що я не Ігор, вони просто кидали слухавку.

Надалі я просто не брав слухавку і ось нова смска – «Ви знаєте про свій борг і СВІДОМО не сплачуєте його! Це доказ для суду!». Мені дуже цікаво, коли вони, не знаючи мого імені і т.д., пришлють мені повістку до суду 😀 Хочеться ще декілька раз підняти трубку, цікаво на який раз вони роздупляться. Плюс загуглив номер, то не я один такий, хто попав під цих дічів. Кажуть, що це якийсь банк.

Є у мене теорія, що це просто чийсь старий номер, а МТС просто потім перепродує його там через рік, якщо ніхто його не використовував. Можливо таке?

І ще а по коду справи можна в неті щось взнати про неї?

Share