Від мого імені! Частина 3. Невтішна

Ще літом я писав аж дві статті про те, як від мого імені кидали людей на фрілансі – перша та друга. Через недоліки системи free-lance.ru постраждали не лише й люди, а і я. Бо усі кинуті, не зважаючи на те, що їм кидали профіль на weblancer.net, почали писати негативні відгуки у профіль першої фріланс-біржі.

В результаті у мене назбиралося багацько негативних відгуків, спочатку я навіть пробував їм пояснити ситуацію, але переважно стикався із – «ты тупой хохол, верни деньги!» і щось в цьому роді. Найдивніше, що писали мені переважно люди нещодавно зареєстровані або просто без будь-яких відгуків. Звичайно, що мене це не задовольняло і я написав у техпідтримку із поясненням всієї ситуації. Спочатку вони мені прислали відповідь, де вказали, що попросили усіх людей, які залишили мені негативний відгук обґрунтувати їх. Я чекав два дня…ііі…мене забанили 🙂

Далі тривала дуже довго переписка, де я намагався їм втовкмачити те, що я правий, але адміни виявилися твердолобими і стояли на тому, що поки мені користувачі не погодяться знати мінуси – мене не розбанять (ага, всі побігли це робити). Краще б вдосконалили свою систему і зробили як на weblancer.net, хоча на скільки я читав, то щось схоже у них вже є, але і там свої приколи із киданням. Уся проблема в людській неуважності. Самі лоханулися, а потім шукають крайнього і на кому б то злість зігнати.

Мені нічого не заважає зарегатися знову на цій біржі, але поки я буду уникати її, можливо з часом там стане краще і тоді вже побачимо. А на разі і так роботи вистачає, а псувати собі нерви якимось тупняками не хочеться!

Будьте дуже уважними, коли маєте справу із новими фрілансерами та роботодавцями, а ще краще знаходьте собі постійних клієнтів і буде вам щастя!

Відвідайте гарне місто біля моря, відпочиньте в хорошій гостиницы одессы, вибираючи найкращий варіант – чи то з виглядом на море чи дешевше, кожен зможе підібрати варіант під свої можливості та потреби

Share