А як відриваєтеся ви?

Люди відриваються по-різному, але, мабуть, у більшості випадків усі ці «відривання» супроводжує алкоголем, ну тобто багато хто тусить активно, там різні банджі-джампінги, пейнт-боли, хоча і після них багато хто п’є, але ми беремо до уваги лише вечірки, де є дуже мало людей, які не п’ють, якщо брати клуби і взагалі нема таких на приватних вечірках між друзями та друзями друзів.

алкоголь

Надихнули до написання якихось роздумів на цю тему – івент в Івано-Франківську, а саме афтепаті та один із твітів @druh_opryshok, де він казав, що не бував ще на вечірках в американському стилі, де зранку усі валяються один між одним. Я не відкидаю відпочинку без алкоголю – я лише за, але сьогодні ми поговоримо не про нього.

Приватні вечірки

Часто в фільмах показують американську молодь, яка навалюється в хлам, хоча по словам людей, які були на work and travel і побували на деяких вечірках, то насправді там такого нема, хоча їм можливо не повезло чи навпаки…

У моєму житті було декілька таких класичних тус, але деяким людям повезло таке оминути. Це реально дикий треш і часто буває соромно зранку, коли таке стається вперше, а потім ти просто звикаєш і йдеш за хвилею – головне вчасно припинити і зрозуміти, що це не для тебе, інакше ти просто застрягнеш у коловороті алкоголю та різноманітних штук :).

Коли ти йде на таке дійство, то мусиш розуміти, що може прокинутися, а може й ні(хоча такого й не бувало :)), ти можеш прокинутися сам, а часто й з кимось… з кимось із ким краще ти б не прокидався, у кращому випадку ти будеш спати просто десь під столом і повір мені(!!!), інколи це кращий випадок 😀

Завжди подумай чи ти хочеш цього, чи тобі треба в житті цей дикий треш із яким тобі прийдеться іти в ногу цілу ніч, бо виходу назад не буде уже після декількох текіл чи 100-200 грам віскі, а твоє тіло та емоції часто будуть не підвладні тобі та житимуть своїм окремим життям.

Клуби

Тут усе, як правило, простіше, принаймні для мене, бо в клуб я дійсно ходжу повідриватися, тобто потанцювати, а не за іншими мотивами, як інші. Усе інше може вийти само по собі або ж і ні – це не так важливо. Десь почув фразу – «навіщо ти п’єш, якщо цілу ніч не плануєш тусити (танцювати)?». Ось за таким принципом і треба іти в клуб, якщо ти й п’єш, то це лише, як стимулятор для того, щоб витримати дикі рухи, які видаватиме твоє тіло в такт музики.

На вже згаданому івенті я зрозумів, що люди, які оточують мене ще вміють просто відриватися – випивши чи ні не має значення, але усе було щиро і лише заради відриву та хороших емоцій. Так і має бути!

І пам’ятай – май міру! Не бухай!

Для покращення подвір’я перед клубом купуй швидкі системы снеготаяния для покращення проходу людей.

Share