Атріум. Мої очі хотіли втекти.

Обережно! Треш!

Ви часто попадаєте на сайти, які просто «вбивають» вас своїм виглядом і вам жаль свого часу та психіки? І ви можете пробачити це лише у тому випадку, якщо це особистий сайт чи «проба пера» 15-річного підлітка?

Але! Але як солідний торгівельно-відпочинковий центр міста Тернополя може мати настільки бездарний сайт, що мої очі просто хотіли втекти десь далеко. Моє перебування на ньому було просто нестерпним, але саме для вас я із своїм другом(@Bubyakin) відібрали найбільші фейли цього непорозуміння.

Під катом багато клікабельних скрінів!

Почнемо звичайно із шапки сайту, яка зроблена на флеші. На неї треба окремо виділяти час та дивитися по колу. Розробники, мабуть, дуже оптимістичні, якщо вважають, що люди перебувають на їхньому сайті стільки часу, як триває один цикл цієї ґрандіозної флешки.

null

Сайт просто переповнений галереями. І мене бентежить те, як розміщені фото, а ще я дуже надіюся, що це робиться автоматично і не плід уяви контент-менеджера сайту!

null

Великим ноу-хао є стереогалерея. Ми дійсно пробували дивитися на то все неподобство через стерео-окуляри, ми передивилися багато фото, ми… ми просто заплутані, виснажені, а наші очі дуже болять. Можливо в Атріумі є ще й офтальмологічна поліклініка? І для постраждалих від сайту знижка 10%?

null

Хоча, згадані контент-менеджери ще ті противники пробілів, а верстальщик теж може помилятися, хіба ні?

null

Далі продовжуємо тему верстання та посилань, які втікають від нас. Хіба не гарно?!

null

Програмісти теж не перестають нас дивувати. І тут явно якийсь конфлікт мов, хоча є припущення, що розробляв сайт якийсь російський розробник або просто кривий переклад українців.

null

І нас сам кінець вітання для вас, любі читачі!

null

Читання матеріалів сайту вводить в ступор, адже інколи зрозуміти щось просто нереально. Дещо із вичитаного:

«Комплекс має все необхідне оснащення для гостей з обмеженими фізичними можливостями та мало мобільних груп населення – має широкі просторами»

«кожному відвідувачу знайти його цікавить»

А якщо чесно мені дуже прикро за те, що такий центр не може виділити нормальну суму грошей для створення хорошого сайту. Побачивши такий сайт я б і ногою не ступив на територію Атріуму, якби я перед тим побачив сайт, адже хіба може бути центр хорошим, якщо допустив таке неподобство?

Заходьте і на сам сайт – http://www.atriumcenter.com.ua/

Читай різноманітні афоризми та стався до життя із гумором тут, де й всі це роблять. Рекомендовано відвідувати після перегляду подібних сайтів!

Share