СлавськеRock – 2011. Звіт

Ти приїхав з фесту і не знаєш, що тобі написати у вконтакті? Візьму чужий крутий статус у нас, прикольні статуси на всі випадки життя, покажи своїм друзям, який ти розумака, заспав їх цитатами на все життя!

СлавськеRock, якщо чесно став найгіршим фестом цього року. Тут є декілька причин:

1.Дуже слабенький набір гуртів, як для платного фесту. Можна порівняти з тим ж Заходом, який ідентичний по ціні, але гурти там популярніші і кращі, як на мене. Ще б 50 грн за три дні можна було платити, а так то не варто.
2.Відміна третього дня, хоча це і не вина фесту.
3.Наметове містечко надто далеко від двох сцен і розкидане по всьому Славському.

Потрапив на сам фест випадково, @tdyoma і мій одноквартирник видзвонили і сказали, щоб я приїздив. 3 години в електричці і я вже доїжджаю до Славського через гори, приємно по таким краєвидам їздити. Перший день пропустив, хоча нічого особливого там і не було, хіба хотілося б послухати Ніаґару та німців, які, як кажуть, дуже драйвово виступили.

На самому фесті робили безплатно бодіарт, расточки. Дуже ефективно це дивилося на людях, які потім обригані валялися під сценою :)А взагалі малювали не надто оригінально, але нормально. Із обіцяних інсталяцій я побачив лише одного Дарк Вейдера із сміттєвих пакетів, який кидав радісно зігу 🙂 Щось замало, як на те, що інсталяції були заявлені організаторами.
бодіарт
В другий день я не встиг на денну сцену, але там нічого й особливого не було. На вечірній мляво виступили WashingTones, не фестивальна це музика, а ось у якомусь закладі вони сприймаються краще.

Далі були Los Colorados, які порвали народ своїми піснями та каверами на відомі хіти. Особливо крута була кавер-пісня, де вони намішали просто все, що могли, інколи ще й перекривляючи слова. Дуже крутий кавер «Капітошка» на біс, це виглядало і звучало дуже круто, жаль, що з моїх ніхто відео не знімав.

Наступними вийшли Трутні. Та, що тут скажеш. Трутні, як труні, з претензією на хеві-метал, але зовсім не сподобалися.

На Animals’ Session та Гайдамак не пішли, останні, як я вже писав, дістали бути хедлайнерами ну усіх підряд фестах, тому й слухати їх не надто хотілося.

Хоча й у другий день ведучий оголошував, що не зважаючи на трагедію на шахтах, фестиваль буде продовжуватися і далі, але уже зранку був неприємний сюрприз – денну сцену розібрали, на фейсбуці і у тві написали, що дійство припиняється. Дуже жаль, адже третій день обіцяв стати найкращим і міг принести хоч якийсь позитив. Але Тартак, Медовий Полин, Абу-Касимові капці, Ot Vinta та Гапочка. Дуже жаль, це був єдиний день заради якого можна було їхати.

Ну і звичайно купа абриганів, ось один із характерних представників:

обриган

В загальному я поїду знову на Славське лише у тому випадку, якщо дійсно не буде що робити, як і цього разу…

Ты не знаешь что сварить на фестивале и хочешь удивить всех? Так сделай сливочный суп и наслаждайся его приятным вкусом, все будут тебе благодарны!

Share