Підкамінь – 2011. Звіт

Ще в день фестивалю, я та @machulav усім зранку казали, що ми вже не їдемо на фест, бо погода паскудна і нам просто лінь, але коли випогодилося, ми прокинулися нормально, то зрозуміли, що традиції порушувати не можна, адже до цього стабільно три роки стопом їздили на Підкамінь.

Спочатку вирушили купувати гумаки на центральний базар Тернополя. Ціна коливалася від 80 до 90 грн, але ми змогли виторгувати в чувака, який продавав за 90, дві пари по 75. Пішли на зупинку, виїхали на Білу і почали стопити. Перша машина сама по собі застопилася, ми щось завтикали і говорили між собою, люди зупинилися і підібрали нас. Доїхали до Залізців, де стопили, стопили… пішли за місто, почався дощ і нас добрий чоловік підібрав до наступного села Гаї-за-Рудою і висадив на зупинці, щоб ми не змокли. Як показала не лише наша практика, а й інших стоперів – це мертва зона. Машину нам прийшлося чекати дві години(чи більше?), взяли добрі люди, які потиснулися, спорягу запхали в багажник, але була одна умова – ми мали знати 3 українських пісні, хоча вони так цього і не перевірили :). Підвезли майже до самого каменя.

Набір гуртів на фесті був нормальний, в перший день порадувала Дримба Да Дзиґа, пишуть люди, що після концерту з гурта пішла вокалістка, тому їх і не буде на Заході, тому це можливо й останній концерт гурта, хоча будемо надіятися на протилежне. Виступили в перший день і Тінь Сонця, правда у них отруївся бандурист, тому було багато акустичних речей, що не завадило народу відірватися.

Ніч була не дуже вдала, але квасу ми напилися вдосталь, рубав шансон цілу ніч і під проводом думок про те, як треба «правильно відпочивати» ми поснули.

В третій день дуже потужно, як і завжди, зіграли Кораллі. По суті лише під них я на цьому фесті гідно й відривався. Також задали жару Гайдамаки, але таке враження, що вони прописалися на усіх цьогорічних фестах. Стає вже нудно, що вони хедлайнери…

Підкамінь це вже звичний фест, який несе в собі хорошу атмосферу і купу знайомств та вже знайомих людей, як правило, на ньому збирається найбільше туса. Хоча з кожним роком все більшає місцевих із навколишніх сіл, які привносять «ориґінальну» музику вночі…


Купуйте хорошу машину перевірену часу, тут вам і безпека, і нормальна ціна, BMW 320i підходить кожному, а особливо нашим дорогам під які він повністю зібраний. Крім цього всього беха має приємний дизайн.

Share