Захід – 2011. Сказав, значить не буде!

Для кращого відпочинку у місті левів, замовляйте готель львів і не думайте про якісь бази відпочинку в Рокинях. Вас обслужать на найвищому рівні!

Захід уже третій рік мандрує, уже другий рік я відвідую його. Цього року було дуже багато обіцянок від яких Яків Матвійчук (організатор) зрікся і з’їхав на інших людей. Мовляв це місцеві винні і взагалі він відповідає лише за гурти.

Уже другий звіт із фестивалю я хочу почати з негативу. Я платив лише за два фести цього року – цей і Бандерштат, але саме на них виливається найбільше бруду через промахи організації та купу обіцянок, які просто не були виконані.

Негатив

Негатив подам у такому бліц-варіанті :):

Будуть душі в платному наметовому? – 1
Будуть туалети в платному наметовому? – 3
Будуть дрова в платному наметовому? – вали в ліс!
Буде охорона в платному наметовому? – а по писку?
Платний став!
Хочеш виспатися? – Унікальна можливість поспати на горбах! Кожен горб ідеально повторює твою спину! (місце для наметового вибрано просто бездарно)
Фоткаєш і знімаєш відео на фесті? Відзняв ню-фотосет? То отримай дозвіл від Якова, бо все, що зроблено на фесті – це його власність!
До магазину 300 метрів? – Угу, 30 хв пішки і ти там. (це про табличку із надписом «до магазину 300 метрів»)
Безплатні фестивальні автобуси? – Угу, може вам ще й безплатний фестиваль?

Дуже великий фейл із електронними квитками. Вони про них писали де лише могли, але коли ми захотіли пройти на територію фестивалю в перший день, то нам повідомили, що нема сканера і потрібно чекати. В результаті, уже фестиваль почався, я пропустив літературну сцену, не послухав одного із улюблених поетів – Горобчука. Хіба так робиться? Ну і звичайно сканера не було, вимагали якесь посвідчення особи і т.д. Це було на стільки тупо, що слів нема і матюки не допоможуть. Записували номери електронних квитків і ім’я та прізвище. Знав би, то навалив 100500 квитків і проводив всіх на халяву.

Ще читайте дічайший звіт від Світлани Поваляєвої!

Дуже хочеться просто закінчити на негативі, але…

Позитив

Сцена була нормальною, гурти класними. Ведучі теж на висоті. Вже й не дуже хочеться описувати гурти, які я чув неодноразово.

Сподобався мош під Ворст, бідний М’ячик уже другий фестиваль співає із стільчиком під ногою, уявляю, як йому хочеться відриватися, полізти в слем, що він неодноразово робив на інших фестах.

Круто зіграли білоруси, взагалі в них вистачає хороших гуртів, жаль, що їм так важко вдома, особливо, якщо це патріотична група. Люди їх сприйняли добре і потім писали багато позитивних відгуків.

Чесно, не був на всіх гуртах, що хотів через різні причини. Та й це вже 6 фестиваль за літо, тому багато чого чув і трохи перенасичений тим усім вже. Я зажрався, але коли фест платний, то я очікую від нього хорошої організації!

Враження в загальному паскудні від фестивалю, тусня була хороша і я задоволений тим, що я був на Заході, але у цьому заслуга лише мого оточення, а так…

Удачі!

Share