Я 4 курс!

Я остаточно завершив свій 3 курс, здавши практику на 5. Це аж друга п’ятірка за цей семестр у мене в заліковці за цей рік. Інша з економіки. Так-так, я вчуся на програміста 🙂 Середній бал, на скільки я розумію, найгірший за усі інші попередні семестри, але семестр один із найлегших. Причина цьому те, що я почав активно заробляти і відмовився повністю від батьківських грошей.

Що ж. Це виправдало себе, адже стипендії катастрофічно не вистачало, батьки багато не могли давати, а тепер коли починаєш заробляти, то все ок, хоча на наступний семестр у мене стипендії не буде, але думаю грошей мені вистачить, а якщо ні, то буду більше працювати. Таке життя!

Я не знаю чи витягнув щось цікаве із цього семестру для себе, адже з таким відвідуванням важко щось навчитися саме в універі. А ще в кінці семестру я зрозумів, що походу на найцікавішому предметі я не був ні разу, хоча інші нудніші бувало відвідував, але із своїми планами на майбутнє мені не надто світить в наступному семестрі почати ходити на якийсь цікавий предмет, якщо він і буде.

А взагалі люди, як на мене, то найкраще, коли ти вже на курсі третьому починаєш працювати по спеціальності і переходиш на самонавчання, а ви як думаєте? Ну і це справедливо напевно не для всіх спеціальностей, але для програмування саме то!

Для того, щоб у вас все було круто вам 100% потрібно розкрутити сайт. Вам не обійтися без seo тернопіль які пропонують якісні послуги по розкрутці сайтів!

Share