Фортмісія – 2011. Звіт

Для хорошой жизни вам нужен дизайн интерьера, чтоб миловать ваш глаз. Ваши друзья будут довольны и ваш дом станет популярным

Я б вже може і не писав звіт про фестиваль, який проходив місяць тому, але, як казав Дьома, хоч для згадки. Плюс це був для мене перший фестиваль цього року. Ну і я дуже часто не відзначаюся оперативністю звітів. На відмінно від минулого року якось не виходить приїздити за день до фесту та й це може добре, адже погода на Фортмісія буле не найкраща 🙁 Кожного року повинне бути болотяне місиво в якому виваляються усі бухі і тверезі, яким по життю на все пофік.

Фестиваль відбувається на кордоні і з добиранням не фонтан, ще до Шегинь потрапити пів біди, а після них суто часники, які деруть скільки хочуть і як хочуть, возять в машинах, які старші за мене втричі, інколи вони ще й починають димітися, а інколи водії самі не знають що хочуть.

Такі болотяні фести сприяють тому, що люди починають бухати, бо на різні літчитання із відомими поетами, покази фільмів і т.д., які були заявлені, ні в кого бажання іти не було, тому більшість тупо пила і говорила, але задушевні розмови теж потрібні.

Дуже крутим і важким, як на такий фест, був перший день, тут усім роздали гімна Bazooka Band, яких ну дуже давно я не чув ніде наживо, порадували старі хіти, особливо улюблена дитинства «Ти ніщо!»; далі АННА стабільно відіграла, Карматреш на біс і звалили; ну і Ніаґара звичайно круті, Віка круто тримає публіку і повністю віддається. На кінець поставили Мертвого Півня, який розслабив усіх та задовольнив слухачів, які матюкалися на цей важкий день 🙂

Усі наступні дні були стандартними, трохи поляки пограли, хоча їх ніхто надто і не слухав, хоча в ночі валили дуже круто електронну музику, але задовго, аж до 6 ранку(О_о), зважаючи на болото усі танцювали в наметах 😀 В останній день хіба здивували Гайдамаки кавером на Систему і Металіку.

Фест вдався, не зважаючи на дощ та різні дрібниці! Фестивальте на здоров’я!

Размещайте бесплатные объявления на Доска Объявлений Львов находите недвижимость, авто, транспорт. Ищите работу и размещайте ваши вакансии.

Share