Тарас Бульба – 2011. Звіт

Тарас Бульба один із найстаріших фестивалів. Старшим із існуючих є хіба Червона Рута, яка зовсім, як на мене, зійшла на лайно, хоча і в Бульби не все так гладко, як може здаватися. Фесту 20 років і це круто, бо мені 20 років, бо незалежності 20 років, бо багатьом моїм друзям 20 років, але це найбільший обриганський фест в Україні, чи не так?
Мені важко судити щось, адже я відвідую Бульбу лише 2-ий рік і мені важко сприймати тамтешню публіку, якої, можливо на щастя(?), стає все менше і менше. Люди просто не хочуть їхати і бачити це все, адже слава у дійства ще та. Плюс усе проходить в місті, що уже люди сприймають негативно. Жити в наметовому та ще й в місті, то вибачте мені, та й тут тобі постійні крадіжки, так як намети дуже далеко від сцени, то біля них мало хто сидить, крадуть навіть повністю намети, добре, що без людей.

Цього року я потрапив лише на останній день і пропустив виступи ТОЛа, АННА’и, Ніаґари та ін., послухав лише дуже крутий фолк у виконанні Оркестр Янки Козир. Видно, що люди дуже професійні. І зрозумів одне, що для успіху можна і не писати свої тексти, берете народні пісні, пишете свою важку музику до них і вперед, вас оцінять.

Публіка: дічайші люди, яких я міг сприймати лише до 11 класу. Деякі їхні наряди просто вбивають, сумочки у вигляді трун це те, що можна описати словами, а все інше треба просто бачити. Я не проти того, щоб люди вдягалися, як їм забажається, але інколи просто смішно від того всього, особливо, коли ці всі особи мають більше 20 років, а деякі і 30+, що якось і сумно. Напитися і обригатися, то дуже круто, особливо коли тобі 14 років, особливо на Бульбі, особливо…ось це особливо гидко. Я б не хтів відпускати свою дитину на Тараса Бульбу!

Мені ясно одне, що змінювати фестиваль треба однозначно! А то місцевих на ньому уже набагато більше і це все перетворюється в черговий день міста для Дубно! В загальному я задоволений поїздкою. Відбувся мій перший цьогорічний стоп, я погуляв із @Ola_bilo4ka та й таке 🙂

Для просування вашого бізнесу замовляйте реклама Тернопіль у найкращого тернопільського спеціаліста по СЕО. Ви повністю будете задоволені результатом, а ваші прибутки зростуть!

Купуйте якісні зручні коляски для близнюків відчуйте як ваші діти починають краще себе почувати. Магазин Motik.com.ua – свій підхід до кожного клієнта, нам важлива зручність ваших дітей!

Share
 • Анонім

  „Плюс усе проходить в місті, що уже люди сприймають негативно.“
  які саме люди? ті, які приїжджають? а що поганого, що це в місті? немає екстриму добирання, бо можна по-людськи доїхати? не для всіх фестиваль обов’язково є ритуалом автостоп—намет—багнюка—якась-місцинка-в-задрипінську-з-якої-невідомо-як-вибратись-і-коли.
  єдиний фолковий фестиваль в Києві — Країна Мрій. ти не уявляєш яке це щастя для великої кількості киян. і проти лише українофоби, які з кожним роком все менш агресивно на це реагують. не в кожного є так багато часу щоб витрачати їх на поїздку до невідомого місця і ризикувати не виїхати вчасно. це прерогатива лише студентів, в яких немає інших зобов’язань.

  „Публіка: дічайші люди, яких я міг сприймати лише до 11 класу. Деякі їхні наряди просто вбивають“
  публіка в більшості своїй це населення маленького провінційного міста. що ти ще від них очікував? не на всіх фестивалях більшість складає освічена молодь з обласних центрів країни чи столиці. до речі те саме можна побачити і в Києві на черговому гулянні на Майдані.

  • ну.. в Дубно мені не легше заїхати, аніж на Славське, яке проходить в данний момент. Хіба те, щоможна зняти якийсь готель чи ще щось інше.

   Мене наприклад верне від таких збіговиськ людей, де тупо бухають і т.д., стараюся не ходити на різні майдани і дні міста.

   • Анонім

    до Дубно що зі Львова, що з Тернополя легко дістатись і потягом і автобусом.

    • з Тернополя лише автобусом, а майже до будь-якого фесту можна теж добратися автобусом із будь-якого обласного центру, тобто +2 години до того, щоб доїхати із Києва,  потім в селі винаймати хату і все. зручності є. 

    • Анонім

     проблема не в зручностях проживання. я спокійно і в наметі можу жити. а от автобус Тернопіль-Дубно та автобус до якогось села це трошки різні речі. різниця в стабільності та надійності. сумніваюсь що з маленького села легше вибратись терміново ніж з Дубно.

    • як правило, на більшості фестивалів автобуси стабільного ходять під час проходження дійства, тому проблем в цьому не помічав.

  • Прохожий

   “публіка в більшості своїй це населення маленького провінційного міста. що ти ще від них очікував? не на всіх фестивалях більшість складає освічена молодь з обласних центрів країни чи столиці”
   звичайно в маленьких містечках і селах живуть одні ембіцили:))))  Їх взагалі треба як швидше винищити, можна трохи залишити щоб було кому годувати інтелектуалів з міста, хоча навіщо, краще заселити  село китайцями та іншими азіатами, буде хороший економічний ефект, через декілька десятиліть так воно скоріш за все  і буде:))))

  • Moyaskrynia

   “публіка в більшості своїй це населення маленького провінційного міста. що ти ще від них очікував? не на всіх фестивалях більшість складає освічена молодь з обласних центрів країни чи столиці”
   звичайно в маленьких містечках і селах живуть одні ембіцили:))))  Їх взагалі треба як швидше винищити, можна трохи залишити щоб було кому годувати інтелектуалів з міста, хоча навіщо, краще заселити  село китайцями та іншими азіатами, буде хороший економічний ефект, через декілька десятиліть так воно скоріш за все  і буде:))))