Тарас Бульба – 2011. Звіт

Тарас Бульба один із найстаріших фестивалів. Старшим із існуючих є хіба Червона Рута, яка зовсім, як на мене, зійшла на лайно, хоча і в Бульби не все так гладко, як може здаватися. Фесту 20 років і це круто, бо мені 20 років, бо незалежності 20 років, бо багатьом моїм друзям 20 років, але це найбільший обриганський фест в Україні, чи не так?
Мені важко судити щось, адже я відвідую Бульбу лише 2-ий рік і мені важко сприймати тамтешню публіку, якої, можливо на щастя(?), стає все менше і менше. Люди просто не хочуть їхати і бачити це все, адже слава у дійства ще та. Плюс усе проходить в місті, що уже люди сприймають негативно. Жити в наметовому та ще й в місті, то вибачте мені, та й тут тобі постійні крадіжки, так як намети дуже далеко від сцени, то біля них мало хто сидить, крадуть навіть повністю намети, добре, що без людей.

Цього року я потрапив лише на останній день і пропустив виступи ТОЛа, АННА’и, Ніаґари та ін., послухав лише дуже крутий фолк у виконанні Оркестр Янки Козир. Видно, що люди дуже професійні. І зрозумів одне, що для успіху можна і не писати свої тексти, берете народні пісні, пишете свою важку музику до них і вперед, вас оцінять.

Публіка: дічайші люди, яких я міг сприймати лише до 11 класу. Деякі їхні наряди просто вбивають, сумочки у вигляді трун це те, що можна описати словами, а все інше треба просто бачити. Я не проти того, щоб люди вдягалися, як їм забажається, але інколи просто смішно від того всього, особливо, коли ці всі особи мають більше 20 років, а деякі і 30+, що якось і сумно. Напитися і обригатися, то дуже круто, особливо коли тобі 14 років, особливо на Бульбі, особливо…ось це особливо гидко. Я б не хтів відпускати свою дитину на Тараса Бульбу!

Мені ясно одне, що змінювати фестиваль треба однозначно! А то місцевих на ньому уже набагато більше і це все перетворюється в черговий день міста для Дубно! В загальному я задоволений поїздкою. Відбувся мій перший цьогорічний стоп, я погуляв із @Ola_bilo4ka та й таке 🙂

Для просування вашого бізнесу замовляйте реклама Тернопіль у найкращого тернопільського спеціаліста по СЕО. Ви повністю будете задоволені результатом, а ваші прибутки зростуть!

Купуйте якісні зручні коляски для близнюків відчуйте як ваші діти починають краще себе почувати. Магазин Motik.com.ua – свій підхід до кожного клієнта, нам важлива зручність ваших дітей!

Share