Підкамінь – 2011

Ну що ж. Я фанат Підкаменя, адже уже три роки підряд я їжджу на нього і не попав лише на самий-самий перший, але ж був на тому легендарному Підкамені-2008, який вимірює якість намета. Сьогодні коли кажеш «мій намет пережив Підкамінь-2008», то люди одразу тобі довіряють і хочуть жити з тобов 🙂

Підкамень мені дуже подобається тим, що у нього дуже круто усе з туалетами, душами, а головне із постачанням води. Вода ніколи не закінчується, а після хорошого болота є де відмитися, хоч і в холоді, але де ви бачили душі на фестах та ще й теплі? Із цим не можу зрівнятися ні один платний фест на якому я був. Постійно усюди є проблема з водою, а помитися в кращому випадку можна в річці\озері і то не завжди.

Сам фест пройде 22-24 липня, крім музичної програми, як правило, присутні майстер-класи, продають різні сувенірні товари та відмінна медовуха на всі смаки.

І так, 22-го липня вас тішитимуть: «Верлібена», «АтмАсфера», ТаРУТА», «Дримба Да Дзиґа», «Веремій», «Тінь Сонця». Перший день обіцяє бути досить хорошим і крутим. Веремій став відкриттям для мене минулого фесту, хоча уже на Бандерштаті трохи розчарував. Тінь Сонця недавно випустили новий альбом, а Дримба Да Дзиґа завжди дуже якісно грають і змушують людей танцювати.

23-тє липня: «Називний Відмінок», «Ренесанс», «Бандур Бенд», «КораЛЛі», «Русичі», «Гайдамаки». Русичів чув вчора і одне можу сказати – для фестивалів це саме то і буде дуже круто! Кораллі бажані гості на всіх фестах і подобаються майже всім. Дикі танці забезпечені. Гайдамаки останнього разу мене порадували кавером на систему, металіку і гадів. Надіюся знову це все почути.

24-те липня: Остап Стахів, Теодор Кукурудза, Остап, Тарас Курчик, Оратанія. Хто ці всі люди чи гурти я не знаю, але організатори запевняють, що це для публіки за 35, тобто переважно для місцевих. Хоча Оратанія там взагалі не вписується.

Ну що ж. Усі валіть на Підкамінь і відривайтесь!

Вам набридло завантажувати фільми на комп’ютер і чекати весь той час. Краще дивіться фільми онлайн і не витрачайте свій дорогоцінний час на торненти і різні файлообмінники. Гарного перегляду!

Для того, щоб не промокнути на фестивалі вам потрібен тент. Також ви можете замовити гараж ракушка для прикриття себе, машини, автомобіля та всього що вам потрібно. Ніколи не промокайте в гаражі пеналі.

Share