Переїзд у Львів

Я уже десь пів року планував переїхати у Львів. Нарешті одразу після сесії та фестивалю Фортмісія я попав у це омріяне місто. Живу десь за 15 хвилин ходьби від центру і не далеко від вокзалу. Якось так, може то я просто швидко ходжу.

За цей встиг побувати в Золотому Дукаті, де дуже круто. Приємно там посидіти спокійно, погомоніти. Спеціально для останнього телефони перестають ловити мережу :). Також ночував на даху із хорошими людьми. Якщо маєте дах і хорошу погоду, то раджу теж спробувати. Берете карімати, спальники чи покривала, хорошу компанію, можна ноут із фільмом і валіть на дах 🙂 Це дійсно круто.

Взагалі у Львові дуже добре, інакше якось, коли я приїздив сюди усе теж було інакше, а тепер я тут живу і відкриватиму його далі й далі. Я не знаю чи буду тут далі жити, це усе нове для мене і я просто захотів змінити своє життя і своє оточення докорінно, хоча Львів це не так і докорінно, але поки мені подобається. Літо передбачає бути дуже веселим та незвичним.

Поки єдина проблема це Інтернет, який тут представлений поки через юсб-модем, який вперто вибиває синій екран на моєму ноуті, але не в тому справа. Ще розберемося із цим всім. Також із часом буду підшукувати кращі варіанти для наймання квартири. На разі у двокімнатній нас троє і це поки ніяк не заважає, але є постійно треба прагнути до кращого.

Що ще порадите у Львові?

Львів прекрасне місто для життя і вам обов’язково потрібно купувати нерухомість Львова для покращення свого життя. Ви ніколи не пожалкуєте, що вирішили жити саме в місті левів

Share