Від мого імені! Частина 2

Як я вже писав, від мого імені людей кидають, це продовжується і далі. Але останнім часом люди попадаються якісь більш розумні і пишуть мені хоча б в скайп із мого профілю. Почалися ще погрози, особливо потішило: я не знаю чи то ти мене кинув, але я написав в техпідтримку і тебе так чи інакше заблокують. Ха, ну-ну, вперед!

Зичайно, наче і неприємно, але ж блін, люди стільки неуважні, що їх треба кинути, потім будуть більше думати в кого беруть роботу.

Ще я знайшов для себе вигоду з цього. Адже люди ведуться на мій профіль, то в результаті, якщо та робота яку вони хотіли віддати тому кидалі підходить мені, я пропоную себе в якості розробника. Ось одне хороше замовлення вже взяв.

Кажуть псується моя репутація, але, як на мене, то наче і не дуже. Постійних клієнтів від того не втратиш, більшість нових про це не знатиме, а тих, що кинули, якщо вони адекватні люди, то зрозуміють усе і зроблять висновки.

Бережіть себе!


У когось народилася дитина чи просто день народження? Когось кинули, але він не сумує цьому, то вибери для нього привітання та поздоровлення на всі випадки життя. Можливо за це покращить його настрій або додасть родзинку до грандіозного свята.

Вас хтось образив або просто потрібно порізати багато дрів? Заходь в магазин і вибирай бензопилу Stihl, ціни тебе приємно здивують. У твоєму житті з’явиться новий інструмент, який допоможе і захистить тебе.

Share