Vovanada’s birthday. 20!

Після концерту Братів Гадюкіних у нашої тусовки, яка на самому дійстві трохи роз’єдналася, була запланована вечірка (чи як то назвати?) в честь мого ДН. Так, мені вже 20 років 🙂

Ми зняли трьох-кімнатну квартиру в центрі Києва, де і проходила забава із цікавими розмовами, плітками і піснями під гітару. Було реально дуже круто, адже ніхто не набухався і не обблював найману квартиру, що полегшило нам здачу хати. Та й взагалі був зламаний лише гачок, та й то він був на липучці, тому не рахується.

Першим мінусом і останнім нашої масовості була черга в душ, яка тривала десь годину. За цей час дехто встиг уже пива випити, а дехто зробити смачні макарони, якими ми перед усім випитим перекусили. Перший тост і випито пів фляшки бехіровки. А далі все поїхало по кривій дорозі сп’янілих хлопців і дівчат, які просто хотіли веселитися поки буде сил.

У нас грав вокаліст Алоізій Карамболь – Макс, веселив народ Дьома. Ну реально Дьома це такий чувак, що коли він є в компанії, то постійно весело. Чувак просто говорить постійно, а всі інші постійно сміються. Радий, що є такий депутат-аспірант і т.д. Це дві складові, які реально саме для мене зробили мій день народження не таким, як завжди.

Було багато фейсдаунів. Був і один масовий на ліжку, на ньому напевно було людей 7. Так ось, знизу було напряжно 🙂 Були хованки у ванній (О_о) від усіх, була люлька на балконі, був баняк із випивкою, був дух фестивалю.

Нема якогось такого моменту, що можна виділити і сказати, що ось це було найяскравішим, адже усе весь час було весело і круто. Усі веселилися, ніхто не сидів і не нив, що йому щось не то, була просто крута тусовка, яка і продовжуватиметься на фестивалях. Ми це ще повторимо купу разів!

Зранку бодун був помічений лише в Насті, яка звинувачувала у цьому мене, бо поки я не приніс коли+горілки, то нічого перед очима не плило, але, але я ж нікого не змушував 🙂 Усі помаленьку зібралися і звалили з хати. Прийшла власниця, нею якоїсь розрухи чи чогось зіпсованого помічено не було.

Усім дякую!

Вам нужно на день рождения или какое-то еще мероприятие, так зайдите в магазины женской одежды и выберите себе классическую блузку и брюки. Первое впечатления – залог успеха!

Share