Інша Музика – 2011

Лейбл, який видає більшість важких альбомів України, на якому записуються такі найкращі важкі команди, як ТОЛ, АННА, МегамасС та інші організовує фестиваль на своє 5-річчя, а саме 1-2 жовтня. З 1 червня вони почали оголошувати учасників на кожен день, щоб протримати інтригу.

Вже зараз відомі такі учасники, як И Друг Мой Грузовик, Stoned Jesus на 1 жовтня і АННА, МегамасС на 2 жовтня. Другий день може бути дуже крутим, якщо туди ще додадуть ТОЛ і Snuff, але не думаю, що так зроблять, адже треба рівномірно розподіляти «зірок», хоча…

Відкриттям для мене стали Stoned Jesus, які грають stoner doom і хоча я послухав лише декілька пісень, але вже хочу потрапити на їх концерт.

Ще можливо організатори хочуть більш-менш по стилю розподілити – важке і менш важке, що теж буде непогано. На разі я лише впевнений у тому, що додадуть ТОЛ, а інші… а з іншими у нас інтрига.

Ціна: абонемент на два дні 130(обмежена кількість) і один день 80 грн, а в день концерту 100 грн. Ціни досить людські для гуртів такої якості.

Стаття думаю буде доповнюватися новинами про те, хто гратиме на фесті, а поки за додаванням гуртів можна слідкувати на фейсбуці.

Share