Фортмісія – 2011

Для того, щоб потрапити на фестиваль вам потрібна гостиница в киеве, якщо ви із східної України! Це вам дуже допоможе не вклякнути в поїзді за цілий день.

Фортмісія – це найкращий початок липня, тому знову ж таки 1-3 липня обводимо в календарі і готуємо спальники, намети, карімати, рюкзаки для відпочинку. Також не забудьте і казанки та щось до них :). А тепер більше про сам фестиваль!

Дуже цікавим є місце проведення, адже це фортеця на українсько-польському кордоні. Кажуть, що ці форти часів першої світової війни унікальні та доступні лише на час фестивалю. Я ще не потрапляв туди через навчання, тому дуже хочу побачити це все.

На території фестивалю відбуватимуться театральні дійства із участю – ІІ Фестивалю сучасної драматургії «Драма.UA». Звичне вже на багатьох фестах фаєр-шоу буде милувати око відвідувачів.

Насичена літературна програма, в якій читатимуть відомі українські поети: Олександр Ірванець, Юрій Іздрик, Сегрій Пантюк та ін.

А тепер перейдемо до найцікавішого. Не зважаючи на те, що фестиваль безплатний, гурти будуть якісні і підривні.

Мертвий Півень випустив недавно нову платівку, тому з оновленою програмою буде рвати усіх присутніх, але думаю не полишить нас без уже відомих хітів. Але що ж тут приховувати – нові пісні уже стали популярними і можна очікувати загального підспівування «Шахтарочки» та «А ми у двох» і ліричного стану від «Панно Інно».

Гайдамаки. Веселі запальні хлопці. Нічого нового, окрім «Ой, іване» на тирб’юті Гадюкіних, я не чув, але відрив вони забезпечують завжди!

Niagara. Мало їх видно на концертах, але як і минулого року, вони виступатимуть на Тарасові Бульбі, ну а тепер і тут. Жаль, що нема нічого нового, але Віка не втратила форму і просто розриває усіх своїм незвичним голосом та поглядом. Видно нема коли писати щось нове – виховує доньку.

Буде і фольк-джаз від Шоколад та ска-панк від Перкалаба. Маса львівських гуртів буде валити свій панк, ню-метал і т.д.

Ну і дуже-дуже радує мене присутність електронної музики, а саме дабстепу і драм’енд’бейсу від DJ Tonika, RESTart та інші!

Якщо це все вас не переконало, що потрібно їхати 1-3 липня на фортмісію, то я й не знаю, що вже казати 🙂

Share