Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту в Тернополі

Я думаю вам нужно, как и чемпионату заказать логотип, а то в них его толком то и нет, а все ж нужен логотип для узнаваемости бренда!

Як не дивно, але чемпіонат такого роду в Тернополі проходитиме вдруге. Перший раз він проходив в 1987 році. Міський голова Тернополя Сергій Надал запевняє, що вони зроблять усе, щоб цей чемпіонат проходив кожен рік. Нє, ну це круто, але вони що з дуба впали? 🙂

На сам чемпіонат очікується біля 50 тисяч глядачів, у Тернополі вже заброньовані всі готелі на час проведення заходу – 26-28 серпня. Усі ці тисячі людей зможуть споглядати навіть два чемпіонати – молодіжний(до 18) і дорослий. Дуже цікаво який буде наймолодший учасник. Також влада обіцяє збереження чистоти(!!!) озера, хоча його і вже не завадить почистити, але є велика у мене надія, що це зроблять перед самим дійством.

Інформації досить мало. Має наче прибути біля 50 команд із 17 країн і це, як виявляється, не весь чемпіонат, а лише деякі його етапи в класах JT-250 і S-500. І кажуть після минулого чемпіонату на декілька років зникла риба. Все, як завжди, мутно і наче робіт ніяких на озері не ведеться, а залишилося не так вже й багато часу, але треба мислити позитивно!

Я не знаю на скільки це реально, але можливо така подія щось змінить в Тернополі? Можливо у нас частіше будуть проводити такі чемпіонати? Було б дуже круто, щоб хоча б раз на рік до нас завалювало 100500 туристів, щоб при словосполученні «водно-моторний спорт» одразу згадували Тернопіль. І я дуже надіюся, що наша доблесна влада не провалиться і не зіпсує репутацію міста.

Share