Інтернет-магазин neckermann.ua Негатив

Хоча у мене дуже багато тем які треба дописати, але ось інтернет-магазин neckermann.ua звалився на мене, як… як екзамен на одного чувака, якого будили телефоном і казали, що екзамен уже почався 🙂

Так ось, ще в травні місяці я замовив у них взуття, все наче нормально, сказали, що замовлення обробляється і т.п. Знаючи, що я можу бути не в Києві я написав їм на емейл із просьбою вказати, коли вони можуть доставити замовлення, щоб я якщо щось змінив адресу на тернопільську, бо в столиці можу і не бути та й гроші треба було б відкласти. Моє питання було повністю проігнороване, хоча я чекав на відповідь щось типу – ми не знаємо коли і т.д., але мій лист був повністю проігнорованим.

В результаті вчора дзвонить до мене невідомий номер, будить мене і починає торочити, що мені доставка, коли я буду, коли можу забрати. Я спочатку навіть не зрозумів, що від мене хочуть, попросив уточнити деталі доставки і сказав, що не можу в той день забрати, щоб хоча б трохи розібратися в тому всьому, бо ще був сонний.

Подивившись на історію листів, я все ж таки згадав, що замовляв щось у них, але я дійсно забувся, бо вони повністю проігнорували мій лист, тому я й не записав, що мені треба відкласти гроші. Відповідно вони застають мене зненацька, а грошей у мене нема… На наступний день по непередбачуваним умовам я не мав доступу до свого телефону. Відповідно вони вже напевно запили водою те замовлення і забили на мене. Але ж якого чорта ігнорувати листи? Та в них навіть номера вказані в старому форматі, дивні якісь, хоча якщо з понеділка будуть гроші, то я до них задзвоню сам, бо хочеться то взуття.

Ви живете на Рівненщині? Тоді вам треба бути в курсі всіх Рівне новини, щоб могти підтримати розмову із вашими спів-жителями та знати, що твориться навколо вас!

Share