Старе Місто – 2011. Звіт

Старе Місто – це початок фестивального літа уже вдруге за останні роки, хоча саме фестивальна компанія зібралася на Братах Гадюкіних. Але не пройшло і три тижня і ваш мега-оперативний блогер пише звіт. 🙂 До речі, ці три тижні були якісь дуже довгі…

Та ось, все було круто, дуже круто і я просто опишу гурти, які там були, щоб ви могли собі щось почерпнути та послухати. Все інше я думаю давно всі вже прочитали і пожалкували, що не поїхали або ще раз згадали круті виступи гуртів.

Talco. Ці італійці виступали першими, але розірвали усіх на шматки. Я ще ніколи(!!!) не бачив, щоб перший гурт на фестивалі так розігрів публіку, що вона аж пішла трохи відпочивати від диких танців та різноманітних двіжів. Грають дуже веселий ска-панк, який зараз і в моїх навушниках не дає мені спокійно писати звіт. Хоча під кінець мені здалося, що усе трохи одноманітно, але із своєю справою гурт на фестивалі справився на 200%.

Rotfront почав із моєї улюбленої пісні B-style. Гурт представляє, як і всім уже відомий Gogol Bordello, збір гастарбайтерів зі всього світу, але дислокація уже не в США, а в Німеччині. Є там і українець із Харкова. Музичка теж весела, але після Talco виглядали трохи мляво, для розпалювання народу винесли в перші ряди горілки. Також здивували спільним виконанням пісні із Перкалабою.

La Phaze. Французи видали досить якісний драм’енд’бейс, трохи дабстепу і ще хз що вони там намішали. Але було дуже круто, люди тусили файно, в записі усе звучить не так феєрично, але наживо всіх підірвало. Ось такий живий драм’енд’бейс дуже приємно слухати.

Poets Of The Fall. Багато моїх знайомих приїхали саме на них. Особисто для мене це якась там альтернатива під яку можна порізати вени і т.д. Мені зовсім не сподобалося. Добре, що вони виступали під град 🙂

IAMX вже прописалися на фестивалі. Виступають другий рік підряд. Їхніх фанатів видно серед усіх інших людей. Ті фанати, як правило, бездарно пародіюють вокаліста і це в них виходить досить таки паскудно. Ну що тут поробиш, якщо у людей несмак. Сам ж гурт грав нове, старе, якісно, підривно, з багатьма барабанами, пронизувальними вокалами, прекрасними нарядами, з виходом до публіки, на біс і все дуже круто завалили. Саме на них я і їхав. Надіюся вони стануть постійними гостями Львова!

Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra. Ну що ж тут скажеш. Хочеться, щоб на весіллях грало хоч щось віддалено нагадуюче саме цю музику. Серби просто добили усю публіку, яка вирвалося в народний танок, хороводи, паравозики і все те, що присутнє на фестивалях при такій музиці. Дуже крутий був момент, коли витягнули десь 2-метровий смичок і на ньому грали на гітарі і скрипці. Було дуже круто!

Старе Місто – це відмінний початок фестивального відпочинку!

Весілля неможливе без весільного салону Марібель. Марібель – це весільний салон тернопіль, весільні плаття та весільні сукні.

Share